--> У Ківерцях поліцейське авто втаранилося у бетонний стовп. ФОТО | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У Ківерцях поліцейське авто втаранилося у бетонний стовп. ФОТО

12
4
У Ківерцях поліцейське авто втаранилося у бетонний стовп. ФОТО
У Ківерцях на вулиці Чкалова поліцейське авто знесло бетонний стовп.

Аварія трапилася у середу, 21 лютого, - повідомляють Волинські новини.

Так, близько 13 години 21 лютого пересувна криміналістича лабораторія знесла бетонний стовп.

Зі слів очевидця, водій "Мерседес Віто" не надав перевагу у русі поліцейському авто, яке їхало з увімкненими сиренами і проблисковими маячками, в результаті чого сталась аварія.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
4

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хапуги, хабарники їхали в сімку заїдати перегар хот-догами!!!
Відповісти
Де прізвища, народи повинен знати героїв! Хоча б щоб тікати як вони їдуть...
Хто був за кермом? Хто буде відшкодовувати збитки?
Відповісти
Хто винен, звичайно мусора, а якщо баран не надав перевагу машині з увімкнутими сиреною та проблисковими маячками то звичайно також винні мусора.
Логічно!
А якби це їхала швидка то були б винні хто? Правильно лікарі!
Люди, що у вас в голові, чи це просто місце для шапки? Хоча шапку потрібно уточнити, мізки відморозили!
Відповісти
А якби йшла бабуся яка погано чує сирени і ці бовдури її знесли щоб тоді ви казали? Чи дітвора в навушниках переходила на зелене то зо з мігалками можна зносити??
Відповісти
В Дачному обігнали 140км/г!!! Понабирають шмаркачів які думають їм все можна , і після цього зроблять винного водія віто! А якби діти зі школи ? Як можна щось побачити якщо вони летять 130?
Відповісти
Відео з Вашого реєстратора дуже пригодилась би рідним водія ВІТО. тел. для контакту 0956008202
Відповісти
Бачив особисто. Летів автомобіль не менше 80 км на годину. Були ввімкнені сині маячки. Червоних не було. Звукового сигналу до перехрестя не було. Тепер можете оцінити, як можна було зреагувати водію мерса, який виїжджав на зелене світло. І ще запитання. Криміналіст ( а він був один) їхав на виклик про вбивство, збройний напад чи ще щось? Напевно їхав на затримання? Навіть швидка допомога перед перехрестям пригальмовує при ввімкнених "мигалках".

Відповісти
Ваша правда дуже пригодилась би рідним водія ВІТО. тел. для контакту 0956008202
Відповісти
не раз бачив як ця машина поліції стояла саме там де вона опинилась після ДТП без маячків і звукової сигналізації ...пора наказати !
Відповісти
Того дня ментовські машини летіли в сторону маневич з мігалками з інтервалом одна від одної з інтервалом в 5, 8 хвилин. Проїхало не менше 8 поліцейських машин. Питання до керівництва волинської поліції, не хватило розуму організуватись в колону і проїхати не порушуючи правил? В керівництві поліції такі ж дурні як і їхні підлеглі. А шофер віто просто не встиг втікти від шмаркачів у погонах.
Відповісти
А водій на віто веде себе як царь і бог, напевно віруючі так вчать його їздити як він їздить.
Відповісти
Цей смаркач на віто як царь і бог.
Відповісти