У Луцьку – «тягучка» на мосту через аварію. ФОТО

14
3
У Луцьку – «тягучка» на мосту через аварію. ФОТО
У Луцьку на мосту на проспекті Соборності легковик в'їхав у позашляховик.

ДТП трапилась близько 18:30 у п'ятницю, 16 лютого.

Фольксваген на "єврономерах" їхав в сторону проспекту Перемоги. Водій не розрахував відстань та врізався у позашляховик, що їхав попереду.

У легковика - розбита фара та вивернуте колесо.

На щастя, в аварії ніхто не постраждав. Однак рух через міст ускладнений - там утворився корок.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дибіли на бояхах
Відповісти
Сам ти дибіл.
Відповісти
Скажеш мені це в очі, чи звик ховатись за х#й зрозумієш яким ідентифікатором (бляхи)? А вийти чесно і голосно про себе заявити - слабо? Давай - викликаю тебе на дуель. На ножах. В парку в понеділок в 12.00 при вході. Прийдеш?
Відповісти
не вже дибілив немає на українських бляхах задрали ви, це ті говорять на євро бояхі які колись прикалувались щ тих людей якінемали нормальної машини а дибіли круті їздили небуло аварій скільки в нас аварій на наших українських номерах,а хочите в євро
Відповісти
Тих бляхарів точно хтось жарить! Що не аварія то бляхи! Покупляли відра з болтами і гоняться памороки!
Відповісти
Що не чую то бляхи, вчора був свідком аварії: бляхар на старій вектрі вїхав в Кенго , добре що чоловік забрав ключи в бляхар, в якого нічого не було не страховки ні грошей, молодий пацан який толком їздити не вміє,і корч його нікому не потрібен, не знаю як закінчилось приїхала поліція...
Відповісти
А дійсно - як бляхун буде платити джипу? - страхова щось виплачуватиме, чи паспорт доведетися забрати?
Відповісти
В його страховка українська, той що на єврономерах.
Джип без пошкоджень, лише царапини. Да і підрізали джипа, водій сам так заявив.
Відповісти
Ви звідкісь крім соц. мереж інформацію берете?
На стільки нудно, аж тошнить... Новини...
Відповісти
Бляхарі їздять дещо швидше за потік, і все б нічого, але вони так їздять що аж ніби дихають людям в дупу)) В даному випадку мабуть гаврик на Джеті так пристроївся і підганяв джипа, а джиповодові то не сподобалось і він зробив профілактичне гальмування щоб той задній трохи сцикнув і збільшив дистанцію.
Відповісти
Ага, профілактика не получилась, бляхар як лопух зазівався і вальнув свого вчителя)) буде башляти однаково.
Отако певно чудо їздило і не знало, що то таке ґречне водіння і ні на кого не нависати, нікому не створювати гемор своєю персоною... ну то його там тричі обматюкали та попустили водії, а тоді ше й копи підтвердили шо він лох, якщо близько прижимався при немалій швидкості.
Висновок: в нас не вчать як їздити. Обізяни їздять як лохи.
Відповісти
Я була свідком, водій джипа претензій немав, бампер лише в царапинах.
Ото писаки гольф, джета
Відповісти
нема сенсу придивлятисьь якого саме сорту той мотлох.
а по суті події, що обійшлись малою кров'ю, то добре. Значить навчився лошок не за дорого.
Тепер ясно втямить, що треба подалі триматись і не рискати.
зарубку собі на вусах зробить намотавши, щоб не забулось)))
Відповісти
Дуже злякалась! Тому що я була в позашляховику!
Відповісти