Не знаю, що гірше: авто на «бляхах» чи «Жигулики» і «Москвичі», - луцький автомобіліст

19
2
Не знаю, що гірше: авто на «бляхах» чи «Жигулики» і «Москвичі», - луцький автомобіліст
Луцький автомобіліст Сергій Шараєвський вважає, що в Україні багато автомобілів на "єврономерах" через те, що всі інші надто дорого коштують.

Про це він розповів у інтерв'ю "Волинь24".

"Кожна людина має право на купівлю автомобіля, будь-якого. Звісно, хотілося б, щоби автомобіль був не розкішшю, а засобом пересування. В Україні створили такі умови, що звичайна людина не може дозволити собі авто, хоча в сусідній Польщі середньостатистична родина має 2-3 машини. Ми живемо в нерівних умовах", - сказав Сергій Шараєвський.

За його словами, люди знайшли спосіб виживати у цій ситуації і купують дешеві автомобілі на "єврономерах".

"Кажуть, що автомобілі на «бляхах» поганої якості…Але я б
засумнівався, знаючи, що в нас ще є «Жигулики» і «Москвичі». Не знаю, що гірше на дорогах", - додав автомобіліст.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Бляхи -це контрабанда... злочин. То ,що гірше?
Відповісти
Це коли міськрада чи інший держ орган купує виключно закордонні авто представницького класу абсолютно ігноруючи Українського виробника ,а нам розказують якусь ахінею.
Відповісти
Це коли забороняють купити вольво яке є одним з найбезпечнішим авто мотивуючи це якоюсь маячнею а ми моглиб їздити безпечно з абеесом,гарним світлом ітд і тп,а їздим на жигулях які толком дороги не тримають,у всіх хто проти дешевих авто в голові гівно ,комунізм гловного мозку лікується ампутацією.
Відповісти
Відкрию вам секрет, на 80 відсотках бляшаних машин ті АБС не працюють, бо для 70 відсотків власників таких авто,купити датчик АБС як для прикладу за 500 гр-завелика сума щоб вкладувати її в ремонт))
Відповісти
Ви придуркі яка різниця які номера за кордоном та сама бмв коштує 2000$ а в нас скільки то перед тим як писати треба подумати головою а не жопою
Відповісти
Те що ви знаєте цінутавтомобіля в Польщі це добре, але було б добре щоб ще й знали ціну за утримання авто в Польщі. Тільки на страховку треба віддати 500-700$ щороку, в залежності від того чи траплялись дтп та ін фактори . Не говорячи про ремонти. Ремонт може вартувати тільки 600-800 злотих за роботу майстра(200$+-).
Не рахуйте скільки коштує автомобіль (разова покупка), а порахуйте скільки коштує утримання автомобіля за 3-4 роки
Відповісти
у бляхарів потрібно забирати пільги та субсидії.
Відповісти
Перед тим як розказувати скільки що коштує в Польщі , проаналізували б скільки вартує утримання автомобіля в тій самій Польщі. Одна лиш страховка коштує 500-700$ щороку, не говорячи про ремонти.
Відповісти
Польська страховка + зелена карта НА РІК коштувала мені 730зл, які 500-700$
Відповісти
Це для машини з якою реєстрацією і громадянством власника?
Відповісти
Польська реєстрація, власник (ясне діло) поляк.
Відповісти
Зелена карта до польської страховки автоматично додається. А таких цін на страховку 750 злотих давно немає,
Відповісти
Як до коментаря додати фото? 700зл страховка 30зл зелена карта. Їжджу не перший рік за кордон і по Україні "на бляхах"
Відповісти
Відповідальність несе водій,а не машина..Невже не зрозуміло?
Відповісти
А скільки автомобілів випустив наш український автопром, на всіх вистачило????!!! За рік 6000 автівок!!! А якість яка мммм!!! Ви знущаєтесь з нас, "вельмишановні мужновладці" на чому ж нам їздити? А експлуатувати авто в гарному стані, то це відповідальність кожного, і взагалі нема різниці на яких воно номерах, ремонтувати потрібно завжди!
Відповісти
Заплати мито і їздь хоч на марсіанському автопромі, хитрожопі баригі і жлоби!!! якщо такі бідові то навіщо вам машина? ви ж заправити не маєте за що
Відповісти
В мене таке відчуття,що людей які їздять на розмитнених авто,жаба душить і для них авто це розкіш,яка дана не кожному!
Чесно,відчуваю себе серед дітлахів які мають дорогі іграшки і чмирять і надсміхаються над трішки біднішими,яким купили ті ж іграшки тільки на секонд-хенді. Заєбало мене жити в країні дибілів,яких держава найоб...,а вони як сліпі сектанти готові віддавати їй останнє!
Відповісти
Те що ви знаєте цінутавтомобіля в Польщі це добре, але було б добре щоб ще й знали ціну за утримання авто в Польщі. Тільки на страховку треба віддати 500-700$ щороку, в залежності від того чи траплялись дтп та ін фактори . Не говорячи про ремонти. Ремонт може вартувати тільки 600-800 злотих за роботу майстра(200$+-).
Не рахуйте скільки коштує автомобіль (разова покупка), а порахуйте скільки коштує утримання автомобіля за 3-4 роки
Відповісти
Не тіште себе казками панове, не бачити лахам ніякого розмитнення, бо є закон євро5! Його не відмінять. Бляхи не законні, і ніякий закон не легалізує хлам!
Відповісти