У луцькій мерії поставили турнікети

22
-6
У луцькій мерії поставили турнікети
На вході до Луцької міської ради поставили турнікети.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці прозвітувався виконавець робіт, підприємство «Інкей».

Також у міській раді з'явились камери схову.

Нагадаємо, у луцькій мерії вирішили запровадити нову пропускну систему.

Заступник міського голови Юрій Вербич розповідав, що у лютому у мерії почне діяти новий режим пропускних заходів.

Планували встановити кодові замки, турнікети, а відтак усі працівники Луцькради матимуть особисту картку, пред'являючи яку, зможуть проникнути у мерію. Також обіцяють камеру схову, де лишатимуть габаритні речі.

«На першому поверсі чергуватимуть працівники муніципальної варти, які забезпечуватимуть порядок та будуть контролювати пропуск», - зазначив Юрій Вербич.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ховаються від народу!
Відповісти
Невже відчувають небезпеку від свого лекторату?
Можливо бояться за свої темні справи?
Відповісти
Невже відчувають небезпеку від свого лекторату?
Можливо бояться за свої темні справи?
Відповісти
Дивно, що немає колючого дроту, це саме раз
Відповісти
Дорогу ремонтувати не будуть - замість протитанкового рову стане
Відповісти
Мерія без мера, це нормально? Керує кожен, чи як? Вербич виконав чию вказівку?
Відповісти
Укропський страх.
Відповісти
То краще прив'яжіть собаку бійцівську, прикольно буде. Собака собак охороняє.
Відповісти
Пора закритися і двері замурувати. Зборисько сцикунів а не Міська рада, людей бояться, пора вам до психіатра. Це просто банда скотиняк
Відповісти
Сказано в точку. Вони брешуть людям, то краще нехай собачка погавкає
Відповісти
Пі..ць підкрадається мєдлєнно но увєрєнно!!!
Відповісти
Розберемо, як треба буде, турнікет не преграда. Може вони хочуть з міської ради завод зробити, починають з прохідної.
Відповісти
А може вони там жити збираються?
Ну як приватна хата, нех.. чого чужим заходити, хай через забор кричать
;)
Відповісти
Поставити вербича, нехай скиглить...
Відповісти
Там є вишибало яворська валька. Нікому не дасть пройти. Сидить неграмотно створіння
Відповісти
ПОЛІТИЧНА ПОВІЯ вербич,ЯКИЙ ЗРАДИВ СВІТЛУ ПАМ'ЯТЬ РОМАНЮКА М.Я.,ДУЖЕ ХОЧЕ ПОКАЗАТИ ПЕРЕД укропом ЩО ВІН ДУЖЕ АКТИВНО ПРАЦЮЄ.ПОНАСТАВЛЯВ ВІДЕОКАМЕР У ВИКОНКОМІ ДЕ ТРЕБА І НЕ ТРЕБА -ЗАБУВ ПОСТАВИТИ ЩЕ КАМЕРИ В ЖІНОЧИХ ТУАЛЕТАХ!НУ ПРОСТО.ГАНЬБА!!!!!!ТЕПЕР ПОСТАВИВ ТУРНІКЕТИ-ПРОСТО ЖАХ!!!!!!!!!вербич ЗАЙМАЙСЯ ПРАЦЕЮ НА БЛАГО МІСТА-ЦЕ ТОБІ НЕ ПРИВАТБАНК ДЕ ВСЮДИ ПРОПУСКНА СИСТЕМА.МІСЬКА РАДА ДЛЯ НАРОДУ ПРАЦЮЄ І НЕ ТРЕБА СТАВИЬИ ТУРНІКЕТИ ЩОБ ПООСТИЙ НАРОД НЕ ЗМІГ ЗАЙТИ У МІСКВИКОНКОМ.ВЖЕ ПРОСТО ЦЯ ДУРІСТЬ ДІСТАЛА........
Відповісти
Ще необхідно паркан з колючим дротом,щоб не вирвалися коли будуть тримати звіт про "діяльність"
Відповісти
Інваліди і раніше не могли потрапити в будівлю, а тепер тим більше їх навіть на руках не занесеш.
Відповісти
Пропоную намазати турнікет лайном, щоб навіть по перепусткам не ходили.
Відповісти
Так це ж уже не мерія а так якийсь ізолятор бандитський. Невідамо для чого вона існую і для чого цей зброд там сидить? Для дерибана землі та бюджету. Ще по кутах поставте вишки з кулеметами і обнесіть колючим дротом. Але не забувайте що за межами вас можуть дрючком прибити. Що відчуваєте любов народну що нагадили людям
Відповісти
Турнікет там треба ставити не на вхід, а на вихід, щоб те кодло там накопичувалось і не могло вийти до людей.
Відповісти
рагулів за рогатки. чудово. браво. дострибались, гімнюки?)
Відповісти