«Якщо винен - заплатить штраф», - Ткачук про порушення сина

13
1
«Якщо винен - заплатить штраф», - Ткачук про порушення сина
Депутат Луцькради Євгеній Ткачук вважає, що його син не порушив правил паркування.

Про це він написав під дописом у спільноті «АвтоАндони Луцьк», який опублікував журналіст Анатолій Котлюк.

Нагадаємо, автомобіль депутата Луцької міської ради помітили припаркованим у невстановленому місці. Зі слів депутата, автомобіль нині в користуванні його старшого сина.

«Машиною їздить мій син. Як на мене, в цій ситуації порушень немає, але якщо поліція визначить, що це порушення - син заплатить штраф. Які проблеми?» - прокоментував допис Євгеній Ткачук.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Женік молодець!
Відповісти
ще би податки платив та оформляв працівників.
Відповісти
Так можна було не на пішоходній зоні, а на клумбу виїхати, чому б ні? А матусі з колясками їхали по проїжджій частині. Яке там порушення, все правильно!
Відповісти
Так можна було не на пішоходній зоні, а на клумбу виїхати, чому б ні? А матусі з колясками їхали по проїжджій частині. Яке там порушення, все правильно!
Відповісти
Да ти шо!
Відповісти
Ніяких порушень немає, краще правда було б виїхати на клумбу. А матусі з колясками нехай ходять по проїжджій частині.
Відповісти
Таких молодців ми називаємо просто - бидло. І їх, на жаль, дуже багато.
Відповісти
от ви і є бидло
Відповісти
Який тато,такий і син.Може колеса проколоти?
Відповісти
Колеса не винні. Якщо батько не бачить порушень сина, то про що можна говорити? Виховання нуль! А колеса замінять на нові без проблем, хіба їм довго?
Відповісти
А хіба там немає 2 метри для пішоходів?все згідно правил дорожнього руху
Відповісти
Бідний Ткачук, одні проблеми...
Відповісти
Ну які це проблеми?))) У Котлюка засвербіло, в Рижкова загострення його психічного стану. Це пиль під ногами.
Відповісти