У Луцьку п'яний чоловік побив на 20 років молодшу дружину

9
2
У Луцьку п'яний чоловік побив на 20 років молодшу дружину
У Луцьку п'яний чоловік побив власну дружину через ревнощі до знайомого.

Про це повідомив власкор «Волинь24».

Подружжя 1968 та 1989 р.н. робили ремонт у власній квартирі та попросилися пожити у свого знайомого, на Грушевського, 9. Разом вони споживали алкогольні напої.

Як наслідок, чоловік приревнував свою дружину до знайомого та побив її.

У жінки - розсічене підборіддя та гематома на лобі. Варто зазначити, що вона - інвалід дитинства 2 групи. У сімейства - двоє дітей (3 і 4 роки).

Чоловіка перевірили на пристрої "Драгер". Він "надув" 2.02 проміле.

Зазначили, що чоловіка не будуть "закривати", оскільки дружина відмовилась писати заяву в поліцію.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Чому не вбив, була б гарна новина до кави ранкової
Відповісти
бйот - значіт любіт!
Відповісти
Мусора чому ви лізете у чуже приватне життя?
Відповісти
на вулиці комусь сторонньому хрясунти в пику так щоб розсікти підборіддя і набити гулю на лобі ніззя, бо це громадське життя, і за таке треба карати, а в себе вдома комусь з своїх родичів, при дітях можна, значить, бо тоді це приватне життя?! Це ти мусор, бо в голові в тебе мусор, а баба ця дура кінчена. А діти проживають в несприятливих, неприйнятних і загрозливих для життя і здоров"я обставинах, тому забрати їх соцслужбі і перестати виплачувати гроші на їх утримання цьому бидлу. Може хоч такими методами навчать поважати одне одного.
Відповісти
давай я тобі морду наб'ю, бо люблю тебе до нестями, і скажу, що це моє приватне.
Відповісти
Нищеброды развлекаются
Відповісти
Нехай не виходять заміж за старих дідів, які нічого не можуть і ревнують
Відповісти
декому тільки дурне в голові, а може її в тому діду привабила "тонка душевна організація" ))) , бо ж бач ще й досі під його чарами - заяву писати відмовилась))
Відповісти
Ти хворий на голову?
Відповісти