Співак з Луцька знявся у російській рекламі

17
-5
Співак з Луцька знявся у російській рекламі
Лучанин Дмитро Монатік прорекламував російську компанію зв'язку "Мегафон".

Про це повідомили "Вести-Укр".

За сюжетом, дівчина, яка вийшла на ранкову пробіжку, сильно захопилася прослуховуванням улюбленої музики. Разом з нею на пробіжці з'явився і Монатік.

"Вся музика світу в твоєму гаджеті, що скажете? Не встигнеш витратити ні копійки - встигай заряджати батарейки! Біжи-біжи, музика завжди з тобою ..." - заспівав Монатік в рекламі.

Як повідомлялося раніше, українські артисти, які вирішать виступати на території Російської Федерації, можуть отримати штраф або бути залученими до кримінальної відповідальності. Таке рішення прийняла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
СКОТИНЯКА
Відповісти
Підар дай годі!
Відповісти
Ото " мохнатик" продажний,правда сумніваюся що він "корінний лучанин", швидше так якийсь приблуда...
Відповісти
Єтажеіскуства...
Відповісти
Людина заробляє гроші а не обкрадає народ як більшість патріотів чи волонтерів про владу взагалі не говорю... але нам треба ганьбити інших а при цьому самі навіть сміття не можемо викинути без порушення ....
Відповісти
Волиняка ріже правду-матку!!
Відповісти
Людина заробляє гроші а не обкрадає народ як більшість патріотів чи волонтерів про владу взагалі не говорю... але нам треба ганьбити інших а при цьому самі навіть сміття не можемо викинути без порушення ....
Відповісти
Наш Монатік знає де і як заробляти великі гроші.Ми всі такі,а ви наші ГОЇ.
Відповісти
Й як пicля цього жити???
Відповісти
Монотік вас добива ДА ПОРОХОБОТИ??? І взгалі чому вас не видно на вулиці??? Давайте як Вєрка Сердючка з зіркою на голові ВИ ПОВИННІ ХОДИТИ С ТРИЗУБОМ ЩО ВСІ БАЧИЛИ ЩО СПРАВЖІ ПАТРІОТИ і казали КУ!!!!!!!!!!!!!!! КЛОУНИ ОПУЩЕННІ!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
ти просто БОТ ДЕБІЛ-ОДІНОЧКА))
Відповісти
СБУ, спустіться з своїх небес на грішну землю і займіться врешті роботою!
Відповісти
педріот з луцька
Відповісти
Насипте йому солі на хвіст... У нас вільна країна-хто що хоче,те і робить...
Відповісти
можна подумати те, що влада підтримує відносини з країною агресором це менш важливо, в тому числі, і президент...тобто коли вони це роблять то всі тихенько собі мовчать і ковтають, а коли артисти їдуть до своїх фанів на концерти чи знімаються в рекламі для збільшення власної аудиторії, заробляючи при цьому то фуфуфу, погані, давайте будемо їх бойкотувати за те що вони працюють на власній роботі, і виконують її, доречі, якісно і професійно, на відміну від більшості...
такі подвійні стандарти, серед населення, точно ні до чого хорошого в нашій державі не доведуть..
якщо бойкотуєте одних, то будьте добрі, бойкотуйте і всіх решту, а не займайтеся дурницями, ведучися на такі сенсаційні статті від наших ЗМІ, котрі не завжди мають на меті донести правду у суспільство..
Відповісти
Патріоти пороху ніче го зробити неможуть що він на українцях наживається . Країна вільна кожен як може так заробляє .
Відповісти
Скільки ж хохлів і малоросів в коментарях. Країна то вільна... Але немає чого стрільки переводити,на пороха,на владу і щє на когось.Хто ж на вибори ходив? В кожного своя відповідальність. І як би там не було,хто б які виправдовування не шукав,а російські гроші пахнуть українською кров'ю. Нікуди від цього не дінешся. Це питання власної порядності...
Відповісти