Волинянку, яка померла на Різдво, не били, - поліція

15
-1
Волинянку, яка померла на Різдво, не били, - поліція
У поліції розповіли, що волинянку, яка померла на Різдво у лікарні буцімто від побиття, насправді ніхто не бив.

Про це пишуть Волинські Новини з посиланням на прес-службу волинської поліції.

Нагадаємо, 6 січня у районі РАЦСу побили та пограбували жінку. Її доставили у лікарню з численними гематомами голови, розірваною селезінкою та травмованою печінкою.

Тоді родичі померлої заявили, що її також пограбували: при жінці не виявили сумочки, мобільного телефону та інших речей.

Натомість у поліції інформацію спростували.

За словами поліцейських, близько 20 години у районі РАЦСу п'яна жителька села Струмівка впала з висоти власного зросту.

Від удару вона травмувалась та потрапила у реанімацію. Медики боролися за життя жінки декілька годин, але близько 2:00 ночі вона померла від отриманих травм.

Як зазначили правоохоронці, побиття та пограбування не було.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це все дуже цікаво...
Активісти і журналісти - пропоную організувати збір біля МВС, щоб дали офіційне пояснення.
Це дуже резонансно - одні пишуть побили і померла, МВС - сама упала.
Я сьогодні зберу дані, що буде неважко, ХТО перший опублікував інформацію про даний інцидент.
А тоді уже запитаємо, звідки дані у горе писак.
Відповісти
Це хто там в МВС такий розумний? Численні гематоми, розіванс селезінка пошкоджена печінка - йшла і впала?? У Вас взагалі міски є??? Як так падати щоб отримати такі пошкодження!
Відповісти
Хтось падав так, щоб відбити внутр. органи?
Шкода родичів, які тепер змушені читати такий наклеп
Відповісти
нормально, свідомі і це зжеруть.
Відповісти
Ти дивися, дебіле, що сам не впав з висоти свого карликового росту.... раз 30.
Відповісти
Не біля РАЦСу а у дворах на пр.Молоді, йшла з роботи (працювала продавчинею в магазині Панно, колишня Ольвія)
Відповісти
Шановні журналісти, опублікуйте заключення медкомісії, і тоді все стане ясно. Чи поліція когось вигороджує і прикриває, чи журналісти казки розписують. Бо впасти і розірвати внутрішні органи нереально.
Відповісти
Ви помиляетесь...Це реально...рік назад в селі Коршів впала жінка, яка вечером померла у швидкий...отримала розрив селезінку при падінні...
Відповісти
Дісно, - а чому настільки травмовані внутрішні органи ???
ЧИ напевно МВС злякалося, що не зможе знайти вбивць, от і не потрібний їм "висяк"...
Відповісти
Як так можна падати,що й сумочку,телефон викинути.Здорового глузду.....0000
Відповісти
Кого почали прикривати, таваріщі? Щось дуже смаленим пахне? А родині як читати те повідомлення??? Думайте, журналісти головою, а не ... , коли щось пишете. Напевно, ніхто не вимагав спростування попередньої інформації. Значить, є що приховувати.
Відповісти
Ну як, Мігель? Сам собі віриш?
Відповісти
Якось дуже цікаво...7 січня близько 13.00 наша поліція шукала свідків даного інциденту на пр.Молоді.Було сказано припущення,що постраждала,більш за все була збита машиною,тому,що були тяжкі травми.Їхніми словами,коли вони виясняли деталі,вони припускали такий розвиток подій,але факт побиття також не спростовували.Чому через день "впала з висоти свого зросту і стані алкогольного сп'яніння",стало причиною смерті жінки????На що і з якою швидкістю треба впасти до внутрішньої кровотечі???Не знайшли свідків і вирішили прикрити все???А де совість??
Відповісти
Як треба було падати? Знову когось прикривають? Собаки !!
Відповісти
А може це вигідно власниці магазину, де працювала померла? В якої чоловік працює в поліції, і вона бреше журналістам.
Відповісти