У Луцьку муніципали «насварили» підлітків з петардами

9
4
У Луцьку муніципали «насварили» підлітків з петардами
У Луцьку інспектори муніципальної варти провели виховну бесіду з неповнолітніми, які підривали петарди.

Про це повідомили у прес-службі муніципальної варти Луцька.

"Інспектори відділу ГШР департаменту муніципальної варти Луцька провели виховну профілактичну бесіду з неповнолітніми особами, які підривали піротехнічні засоби в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки та парку ім. 900-річчя Луцька." - йдеться у дописі муніципалів.

Довідково:

Рішенням Луцької міської ради в місті заборонено використовувати феєрверки, салюти та петарди до моменту завершення антитерористичної операції на Сході України.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Треба було їм ті петарди в дупи позапихати і підпалити!
Відповісти
Чому так багато обізлених?
Відповісти
Тому що цих малолітніх покидьків з петардами повно! Батьки за ними не дивляться, то доводиться іншим їх виховувати.
Відповісти
Для чого називати дітей покидьками? Вас так в дитинстві називали? Достатньо заборонити продаж петардів, а усе те, що Ви сказали, то лишнє)) Бачила багатьох дорослих, навіть більше ніж підлітків, які кидались петардами, не зважаючи, на те, що у нас багато бійців, які повернулись з зони АТО, і треба поважати тих людей..... Почнімо з себе.
Відповісти
Виходить що ці підлітки які підривають собак, кидають на чужі подвір'я петарди, лякають дітей..це нормально?і вони не покидьки? Та це малолітні виродки в яких мізкі відсутні
Відповісти
Яким рішенням міської ради (від якого числа і номер) заборонено якщо 31,1 та інші дні в місті були суцільні фейєрверки.
Відповісти
Якщо є закон про заборону, то чому він не діє? Владу геть, яка не реагує на такі випадки. А для чого ми утримуємо муніципалів і поліцію.
Відповісти
Ті хто стріляє не має поваги ні до кого. А може вони хочуть в ато? Чого тут лякати тварин і тих людей, хто бачив війну, хто захищає нас
Відповісти
Нормальні люди і діти займаються справами, а ті кому немає чим зайнятися нариваються на грубість
Відповісти