Волинський хірург отримуватиме стипендію Президента

9
9
Волинський хірург отримуватиме стипендію Президента
Президент України Петро Порошенко нагородив волинського лікаря-хірурга президентською стипендією.

Про це стало відомо з Указу, який підписав Президент України Петро Порошенко.

Президент призначив державні стипендії видатним діячам охорони здоров’я.

Так, дворічну президентську стипендію отримуватие Гапонюк Тарас Миколайович, 1980 року народження. Чоловік працює лікарем-хірургом торакального відділення торакальної хірургії Волинської обласної клінічної лікарні.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
9

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А можна конкретніше про заслуги цього видатного діяча??
Відповісти
служби в ато на передовій лікарем достатньо?
Відповісти
його заслуги можна видчути проликувавшись

Відповісти
Іловайськй колтел,полон тобі достатньо диванний ти воїн
Відповісти
Це маленький мінімум поваги від держави для достойної Людини!
Відповісти
дуже хорший т а уваж ний
Відповісти
Тарас один із перших попав на Схід, не будучи військовим лікарем. Пройшов пекло Волновахи, Рубіжного, Лисичанська, Северодонецке, Іловайська... Вирвався з Іловайського кільця, отримав травму, попав у полон... Це зараз пройшов час, рани притупились, повернувся до сім`ї та улюбленої роботи. Та один Бог знає, що пережив... він і його маленька донечка, яка щовечора молилась за тата, чекала і вірила навіть тоді, коли шансів на життя було небагато...
А те, чи достойний подяки нехай вирішують його пацієнти, врятовані на Сході і на Волині...
Відповісти
Гапонюк Тарас Миколайович дуже хороша людина лікар від бога,здоров'я вам лікарю,щастя,злагоди і успіху у роботі.
Відповісти
Особисто його знаю,- цю нагороду він заслужив 1000%
Відповісти