Аварія у Луцьку: біля Гостинця машина врізалася в таксі

16
-3
Аварія у Луцьку: біля Гостинця машина врізалася в таксі
У Луцьку сталася автоаварія: на розі проспектів Соборності і Молоді зіткнулися автомобілі Деу Ланос і Фольксваген Гольф.

Аварія сталася увечері суботи, 30 грудня, інформує власкор "Волинь24".

За попередньою інформацією автомобіль таксі Деу Ланос їхав проспектом Соборності від Північного ринку. Водій таксі став повертати на проспект Молоді, утім виїхав задалеко – і в нього врізався автомобіль Гольф.

У ДТП водій Гольфа зламав ногу

За неуточненою інформацією водії обох машин – тверезі.

Теги: дтп
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Головне всі живі.
Еееххх і знову "бляхи", коли ж цими авто наведуть лад?!
Відповісти
Таксист ногу зламав
Відповісти
Якби бляхар не зламав ногу, вже б давно накивав п"ятами...
Відповісти
Ногу таксист зламав, у водія гольфа та пасажира середні травми голови
Відповісти
Якщо ви дійсно свідок аварії, і можете все підтвердити як було, будь ласка зверніться в поліцію. Тому що на водія таксі все хочуть повісити, що це він винен у ДТП. Що будь то таксист їхав на шаленій швидкості, а не фольсфаген.

Відповісти
Олені, користуйтеся ременями безпеки.
Відповісти
Ногу зломав водій Ланоса!
Відповісти
Знову йобані бляхарі винні.
Відповісти
Васа, а Ви там були що такі впевнені що винні бляхарі?
Відповісти
Тут і впевнюватись не потрібно. Він вже винене при перетинні (незаконному) кордону. І якби не зломана нога, давно вже втік. Бо такі люди (бляхарі), після ДТП з водіїв перетворюються на бігунів.
Відповісти
А хто вам сказав, що ногу зламав водій гольфа?, ногу зламав другій водій. І водій "блях" нікуди тікати не збирається.
Відповісти
Ти дурне створіння
Відповісти
Йобаний це ти !
По-перше винен таксист
По-друге якшо на бляхах то зразу винний?
Якшо нічого не знаєш то краще взагалі промовчати.
Відповісти
бляхі - підари ще ті. скоро їм срака буде)
Відповісти
Що означає бляхі підари ще ті?!вони між іншим такі ж люди як і ви!для дебілів пишу,машини на іноземних номерах перетинають кордон по закону,про це свідчать документи і сам закон!!
Не потрібно писати свої тупі коментарі,якщо ви не були на місці подіїї дтп і не бачіли все на власні очі!
Тому позакривали свої ЇБУШАТНІКІ і сидіть мовчки!
Відповісти