Лучанка купила плавлений сир із жахливою цвіллю

9
7
Лучанка купила плавлений сир із жахливою цвіллю
Лучанка у магазині "Линник" купила плавлений сирок, повністю вкритий цвіллю.

Про свою покупку Лариса Гурич розповіла у Фейсбуці.

"Сьогодні, 21.12, купила сирок "Голландський" у магазині "Линник" по вулиці Ветеранів біля "Золотого Дракону" і ось що побачила після того, як розпакувала... Такого шоку в мене давно не було... Куди дивиться керівництво?" - ідеться у дописі.

Згодом вона додала, що термін придатності купленого сирка минув ще 28 травня 2017 року.

"Я просто віднесла назад, не сварилась... Думаю, переглянуть терміновку продуктів після цього", - сподівається жінка.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
7

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гарний сир з пліснявою і не дорогий
Відповісти
Сир з пліснявою ж, нє?
Відповісти
І це не подиноки випадки.
Відповісти
Сир з пліснявою є, десь там має бути пляшка саморобного вина десятилітьнього, якщо не випив,куплю машину на польських номерах. Сир з пліснявою є, старе вино є, раритетний автомобіль є - я багата людина.
Відповісти
Сирок здала? Гроші вернула?
В чому проблема?
Мозгі задурманило від аромату? чи просто нагадити є бажання
Те що у магазині не слідкують за термінами придатності це мінус магазину, а де менеджери та торгові представники виробника які зобов"язанні проводити контроль дотримання термінів?
Відповісти
Який контроль з боку виробника в магазині біля дому?
Що ти пишеш? Це не мережевий супермаркет.
Протерміновка більше 6 місяців на сирок - це тупо продавці не роблять ні ревізії, ні терміни не дивляться.
Такі магазини після цього краще обходити стороною. Нічого хорошо як показує практика там уже не будею
Відповісти
в тому, що якби вона не написала, то могли б і інші придбаи ці "чудо-сирки", а зараз, принаймні ті, що прочитали статтю, цього не зроблять , а магазин після розголосу, можливо зробить ревізію товарів і викине просрочку. А ти, якщо злий такий, то вивернись і вкуси себе за ср...ку замісь того щоб тут дурниці писати.
Відповісти
Ви б бачили в яких умовах линники свою ковбасу роблять-назавжди б відмовились від даної продукції
Відповісти
Такий самий сирок я купила в Пакко на Ковeльській
Відповісти