--> У Луцьку підвищили тарифи на гарячу воду та опалення | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У Луцьку підвищили тарифи на гарячу воду та опалення

10
6
У Луцьку підвищили тарифи на гарячу воду та опалення
Виконавчий комітет Луцької міської ради підвищив тарифи на послуги, які надає ДКП "Луцьктепло".

Заступник директора департаменту економічної політики мерії Сергій Мельничук розповів, що тарифи зростають через подорожчання окремих складових витрат.

За даними відділу інформаційної роботи муніципалітету, чинні тарифи затверджені ще у 2012 році, - повідомляє Zik.

У новому тарифі передбачена рентабельність 0,5%, що в загальній сумі складає 3,2 мільйонів гривень.

Виконком підтримав підвищення тарифів. Таким чином, для населення вартість гарячої води у Луцьку зросте на понад 12% до 86 гривень за кубометр, а опалення здорожчає на 11% (до 1494 грн/ГКал).
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дякуемо!
Відповісти
Це просто жах.А тепер нас з такими пенсіями, які у нас є 1500 візьмуть і повішають, бо платити не будемо,бо немає чим.От кому підвищили, бездельникам по 2000 тисячі хай і платять
Відповісти
А я думаю куда же мне лишние деньги девать после повышения минималки до 4100? Луцктепло позаботилось об этом.
Відповісти
Дякуєсо вам с*ки.
Відповісти
Дякуємо, су*и, бо ви повиздихали родинами!!!!!!!!!
Відповісти
Я щось не зрозуміла . Тож Премєр Міністр казав , що для подорожчання в областях не має пістав. Ви що там придурманіли?. Це Вам покращення від УКРОПУ. УРА,,Всі голосуємо за 100 рублів за УКРОП. Спасибі ВАМ бабулі, вам дарували по 500 рублів на ліки , а з нас тепер три шкури здеруть.
Відповісти
З початком опалювального сезону в квартирі не набагато тепліше стало, одяг на батареях сохне два дні, вода з гарячого крану тече ледь тепла, потрібно спускати кілька відер, щоб хоч якась тепла пішла... А ви, пани шкуродери, так, саме шкуродери, бо інакше не назвеш, дерете останнє з людей... Скажіть за що, якщо надані послуги і половини вартості не відповідають. Про зарплати і пенсії я взагалі мовчу. А давайте проведемо флешмоб «Три місяці мужновладці нехай проведуть життя в таких умовах і з такими з/п як простий люд, в таких же побутових умовах», а потім передадуть іншим. От було б цікаво подивитися на це все.
Відповісти
Візьміть результати голосування та оприлюдніть на кожному під'їзді!!!
Відповісти
Таке рішення - пряме загравання із бабусями, яким байдуже який тариф, бо все перекриє субсидія. Таке рішення вигідне чиновникам, які всілякими правдами і неправдами не платять за компослуги. Але це жорстве переслідування людей, які чу-чуть працюють і заробляють чесно та відкрито.
Відповісти
Всі звільняємось з роботи і йдемо клянчити субсидію. Тарифи вигідні лінивим, хітрови.баним, злої.учим.
Відповісти