Луцький депутат просить «розібратися» з колегою через фразу про Януковича

10
-3
Луцький депутат просить «розібратися» з колегою через фразу про Януковича
Депутат Микола Собуцький просить розглянути поведінку депутата-укропівця Миколи Дендіберіна через фразу про Януковича.

З відповідною ініціативою виступив обранець громади Микола Собуцький (фракція «Самопоміч») під час сесії Луцької міської ради у понеділок, 4 грудня, - пише ВолиньPost.

Нагадаємо, під час сесії, 4 грудня, депутат від «УКРОПу» Микола Дендіберін заявив, що за Януковича в Україні жилось краще.

Так, Микола Собуцький зазначив, що комісія «законності та етики» мусить розібратися із висловами депутата Дендіберіна.

«Всі дуже смішно сміялися. Але мені не смішно. Такі його слова треба розглянути на комісії законності та етики», - зазначив Собуцький.

Також він додав, що згідно Регламенту сесія ведеться українською мовою, а Микола Дендіберін зазвичай виступає російською.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вибрали яеогось муд**а,от івін уяаив себе "великим цабе" і розмовляє як хоче,і закони для нього не писані
Відповісти
Слухайте, лучани, - невже на наступних виборах ви знову оберете жидо-комсомольську-барижну шайку-лейку?
Відповісти
Що саме Дендіберін сказав не так?? В чому він зберехав??? Дуріють вже пацріоти ...
Відповісти
Хто його вибирав? Його ніхто не обирав.
На виборах в 2015 році, я повірив Палиці. Ігор є членом політради УКРОП і коли він агітував голосувати за нього і УКРОП, то він говорив, цитата: "...головна ставка партії УКРОП на місцевих виборах – молоді люди з досвідом. Молодь - це ті, хто творитиме майбутнє України, люди, які «не мають в голові СРСР»". Кінець цитати. А що я бачу і чую?
Відповісти
ці так звані "димократи" знищать украінську націю і покажуть що вони праві
Відповісти
Головне що він голосував за повернення іудеям синагоги.Чекає когось...
Відповісти
Люди що у вас в голові? Що він сказав не так? Людина однією фразою сказала, що жилось краще! але в його фразі не було підтримки Яника, що ВАС ОБУРЮЄ зрозуміти не можу!
Відповісти
все вірно сказано, а патріотам чим гірше тим краще мівіну на вуха класти про війну!!!
долр 8, мінімальна пенсія 150американських, комуналка 400грн за 3 кімнати.... хліб 4... що ще!!!
Відповісти
А чому він не сказав, що за часів Ющенка жилося краще? Долар був по 5 грн., хліб по 3.40 грн., комуналка 230 грн...
Ви або не в курсі або разом з Дендіберіним.
Відповісти
ви мабудь з плати 26, а скачок дол до 12 при ющу слабо!!!! а газ з 50 до 250. лікуйся далі.
Відповісти