«Продавці все кинули і пішли на Саакашвілі», - чиновник про величезні черги в супермаркеті

9
-3
«Продавці все кинули і пішли на Саакашвілі», - чиновник про величезні черги в супермаркеті
Лучани обурені величезними чергами у супермаркеті "Вопак".

Про це написав директор Департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка на своїй сторінці у Фейсбуці.

Він опублікував фото, на якому видно, що біля каси в супермаркеті утворилась велика черга.

"В ВОПАЦІ черга метрів 25. Продавці все кинули і пішли на Сакашвілі", - підписав він фото.

Лучани активно підтримали пост вподобаннями і коментарями.

"Мене харить той Вопак на Київській площі з їх вигуками 1 ша каса 3 тя каса, такого я ніде не бачив і не чув в цілому світі", - пише Yurii Protas.

"там завжди так)))", - зауважила Inna Litvinchyk.

"В обід так само було", - наголосила Христина Клітюк.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Суцільне бидло
Відповісти
Рідко які коментарі обходяться без слова бидло. Здається, що люди пишуть коментарі для того, щоб показати, як самі вміють бридезно висловлюватись.
Відповісти
Українська жаба. Мирка розуміє, що заради нього ніхто не лише касу не кине, а й з гори не збіжить.
Відповісти
О,новина)))Там завжди так,ще й кассири Хами,вже давно відрікся від цього маркету.
Відповісти
Цей магаз - суцільна конюшня, що з касирами, що без
Відповісти
Самий левий вопак.ніколи немае продавців!!!взагалі Ох...їли
Відповісти
Цей магазин конюшня!Нащо мучити клієнтів,продали б,якомусь Сільпо,або АТБ,більше толку було б!З такоі площі можна зробити супер магазин!!!
Відповісти
А ще там постійно намахують, треба дуже уважно читати чеки. А черги для них - це норма.
Відповісти
Наболіло.
Мережа яка ніяк не розвивається і вже давно своє віджила. Живу в сусідньому будинку, раніше часто заходив, але через невірні цінники, через бруд на полицях і в залі, через відсутність продавців між рядами, через відсутність відкритих кас більше трьох в час пік (коли черги по 10-15 людей),коли по 10 хв доводиться шукати когось щоб замінили стрічку на вазі - бажання знову туди піти з часом відпало остаточно. Звичайно є продавчині які працюють роками за вітринам реально привітні і ввічливі.
Але коли я поставив корзину під касу і непомітив що пачинка меленого перцю стала ребром і залишилася. Повторюсь цо цей злощасний перець залишився в межах торгового залу, по при це підійшов охоронець і сказав що це можна розцінювати як крадіжку. Я стояв в ступорі. Питаю яка крадіжка якщо корзина перед касою залишена а я за межами каси і вже розраховуюсь?. На що почув : якщо не хочете проблем то заплатіть за нього по доброму. Чесно на той момент я був в ступорі.
Відповісти