Гузь презентував свій громадський рух

28
4
Гузь презентував свій громадський рух
Народний депутат від Волині Ігор Гузь презентував новий громадський рух «АТАКА».

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Ідеологічна направленість без сумніву права та націоналістична. Спектр діяльності широкий. Від просування України до НАТО та укріплення позицій в Балто-Чорноморському регіоні до патріотичного виховання молоді і утвердження історичної пам'яті», - розповів він.

«Політика? Напевне частково так, без неї тепер, на жаль, ніяк...», - додав він.

Політик також зауважив, що найближчим часом планує візити в регіони України.

Як стало відомо, співзасновниками і членами цього руху стали помічники і "соратники" Гузя Сергій Годлевський, Марина Хромих, , Ігор Торба, Богдан Бальбуза.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Кого цей клоун буде атакувати?
Відповісти
У відео все зазначено.
Відповісти
Підготовка до виборів розпочалася,а разом з нею розпочалося засирання мізків лохам різного роду маніпуляціями. Гузь в цьому "спец".
Відповісти
Чому всі бачать відразу негатив? Що поганого в об‘єднанні людей навколо нормальних ідей. Вибори чи не вибори, громадська активність - це завжди добре.
Відповісти
Нічого поганого для тих кому ця клоунада побоку. Просто перед виборами утворюються всякого роду рухи для підвищення політ ваги їх вождів. Фінансують це як завжди "небайдужі люди" які дуже "переживають" за майбутнє України. Як завжди лохів "романтиків" Гузь розведе, а сам отримає бабло і ще один мандат. Його цікавить тільки влада і гроші.
Відповісти
У нас вміють ставити діагнози без симптомів. Угомоніться, ще ніхто й нікого не атакував, а вже обгадили... гієни
Відповісти
А я йому вірю.
Найпростіше гавкати з лави запасних.
Відповісти
Назва руху сама про себе говорить ..тільки перемог!
Відповісти
Де записуватись?
Готовий робити двіж в Ковелі разом з Верчуком.
Відповісти
От що би хто не казав чогось вірю йому.Мабуть бо бачу результати роботи.
Відповісти
цікава назва, дай Бог щоб все здійснилось що задумали, Гузю респект, видно що людина працює.
Відповісти
Респект команді...ГУЗЬ...АТАКА- майбутнє України!!!
Відповісти
Багатьох знаю) були разом в НА!
Успіхів хлопці і дівчата!
Відповісти
Багатьох вас Гузь в Дитинстві окучив. Успіх буде, може.... але не у хлопців і дівчат. Вони як зажди допоможуть вождику в карєрі) лох це доля..
Відповісти
А чому б і ні. Знає, що робить і куди йде.У нашій країні одні й ті самі партії протягом двох десятиліть, створені комуняками. Треба свіжа кров.
Відповісти
Лохі ті, які сидять і думають, що все знають. А насправді розуміються в політиці як баран на зорях
Відповісти
Агресивно, але потужно.
Я готовий вступити.
Камінь-Каширськ іде в Атаку!
Відповісти
Великий пук за гроші Палиці)
Відповісти
Тож хай створює собі! Це добре! Більшість нардепів волинських взагалі нічого не створюють, навіть в Раду не ходять, я вже мовчу, щоб якось молодь залучати, як от Гузь робить.
Відповісти
Особисто я за зміни, за молодіжну політику, за молодь!!!!
Відповісти
Знову щось із присмаком фашизму ...
Відповісти
Хочу в команду...таки люди як Гузь, здатні на великі перемоги!
Відповісти
Відео говорить про велике майбутне руху.
Відповісти
О це Гузь..о це я розумію...молодчага!Взяв і зробив. АТАКА -ПЕРЕМОГ!!
Відповісти
Ігор Гузь правильно робить, що об‘єднує навколо себе людей і створює нову організацію. Його попередні проекти були і є достатньо успішними.
Відповісти
Кто-нибудь остановит этого олигофр...а? Михо спасай.
Відповісти
Прихвостень Палиці цей Гузь..
Відповісти
Гузь Атака-це мабуть дуже дуже серйозно..
Відповісти