Лучанин виграв мільйон у лотерею

19
15
Лучанин виграв мільйон у лотерею
Будівельник з Луцька Микола Гліна виграв у лотереї "Лото-Забава" мільйон гривень.

У неділю, 24 вересня, чоловік завітав до студії та поділився своєю історією, - пише видання "УНН".

За словами волинянина, грає у лотерею він більше двох років, при цьому завжди вірив, що вдасться виграти мільйон гривень.

"Я давно граю, і в мене була така думка, що я обов'язково виграю. Дружина не вірила, а я так налаштовувався, що потрібно виграти", - сказав Микола Гліна.

Переможець розповів, що коли дізнався, що виграв мільйон гривень, то спочатку не повірив своєму щастю.

"Йшов додому, по дорозі зайшов купити сигарети, там був відділ продажу лотерей і я вирішив одразу купити білет. У понеділок прийшов у це ж місце перевірити його і спочатку не повірив, що мені нарешті пощастило", - каже щасливий переможець.

Мільйонер також поділився, що нині працює будівельником у Луцьку. Має трьох доньок. Завдяки виграшу планує нарешті вирішити житлове питання.

"Я допоможу братові добудувати його будинок, щоб він переїхав із родиною, а ми залишимося у своїй квартирі. Буду далі працювати за своєю професією", - поділився планами на майбутнє Микола Гліна.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
15

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Сьогодні виступав з київського телебачення. Два слова не може зліпити.
Відповісти
Будівельник не зобов'язаний красиво і складно говорити на камеру. Він краще на будівництві скаже.
Відповісти
Ну і що?
Відповісти
Якщо не може "зліпити два слова", то це вже не людина??? даремно Ви так!!!
Відповісти
Не заздри!!!
Відповісти
Пшийде майстер Гліна,вшисткі дзюри згіном.В майстра вшитко в купі вода в яях гліна в дупі
Відповісти
А ми вітаємо Миколу Гліну з виграшем одного мільйона гривень, який сьогодні о 22:24 з Київського вокзалу поїздом Київ-Ковель в 6 вагоні на 24 місці з невеликим рюкзаком повним грошей, відправиться додому. Щасливої тобі дороги, Микола! :)
Відповісти
аааахххааааа
Відповісти
Порадвйте за людину мудаки зависливі
Відповісти
Радіємо
Відповісти
я навіть 10 гривень не можу виграти,купую 4 рази на місяць,1-2-роки -0 виграшів, і це не жарт
Відповісти
Зателефонуйте Миколі, може він слово заповітне знає )))))))))
Відповісти
То може не тупити і кинути те діло, мабуть не твоє
Відповісти
Коли прибуває поїзд-хочу зустріти
Відповісти
Ще одна реклама лото забаві......
Відповісти
У Луцьку багато ігрових автоматів, нехай поставить пару ставочок.......
Відповісти
Я пєрдолю))))))
Відповісти
Дуже раді за Вас пане Микола, що хоч комусь щось вдалося отримати від держави, бо щодня вона тільки з нас останнє забирає! Вітаємо, задовільняйте бажання своїх тіток, а на цих олухів, що писали не потрібно щвертати уваги! Щасти Вам!
Відповісти
Вибачайте, гаджет повиправляв слова- задовільняйте бажання своїх діток!
Відповісти