У Луцьку є «кубло наркоманів» – депутат

18
-8
У Луцьку є «кубло наркоманів» – депутат
У Луцьку у спальному районі збираються алкоголіки і наркомани.

Про це під час сесії Луцької міської ради 1 вересня заявив депутат Петро Бойко.

З його слів, на проспекті Молоді є «кубло наркоманів», де збираються неблагонадійні лучани.

Там же знаходиться магазин, в якому попри заборону, цілодобово продають алкоголь.

«Кілька разів я викликав поліцію туди, вони приїжджали, фіксували і на цьому все. А 10 червня там всадили ножа в спину чоловіку, недавно – порізали двох жінок», - наголосив Петро Бойко.

Чоловік каже, що для вирішення проблеми потрібно закрити «алкогольний магазин».
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
мова про "Ганнусю", якщо я правильно зрозумів...
P.S. Навіщо ребуси задавати, прямо сказали назву і адресу....
Відповісти
Я знаю ще одне "кубло", яке ховається від лучан на вулиці Б. Хмельницького )))
Відповісти
Чому тільки в спальних? На центральних вулицях їх досить, навіть валяються від передозу!
Відповісти
А й справді, чому не назвати район, щоб люди були обережними, приховують вони
Відповісти
Кубло Краяновських алкашів Соборності 13а ОСББ біля Велмаркету напроти 10 школи в 100метрах . Всі зранку в 7.30год п'ють поліція на звернення нереагує. Просто на проти центрального входу школи.
Відповісти
Що їм школа? З іншого боку будинку - опорний пункт поліції , а їм теж пофіг
Відповісти
може потрібно лікувати алкоголіків та наркоманів?
Відповісти
давайте лікувати депутатів
Відповісти
Щоб вирішити проблему потрібно «закрити» цю всю нечисть,яка є небезпечною,а не магазин
Відповісти
нажаль сьогодні ішла з дітьми і теж бачила валявся шприц в траві.
на Молоді на повороті з відродження за перукарнею
і чіпати страшно. і страшно , що якась дитинка не побачить;(((
Відповісти
побільше б кидали статистики де , що і як. чи зробили карту луцька з небезпечними ділянками.
хоч так якщо інакше не виходить;(
Відповісти
Це просто там мають відкрити скоро щось от і давлять а так їм всім на плювати на те що робиться хтось замовив статтю
Відповісти
В районі пр.Молоді в ночі співають, кричать ,матюкаються а значить продають спиртне можна до гадалки неходити. Як непродають то і не кричать по ночах.
Відповісти
Не вже Ви не розумієте, що канали з постачанням наркотиків кришують самі мінти?
Перш за все потрібно позбутися таких кришувальників, а потім зачищати такі притони.
Відповісти
Лавку з столом напроти 10 школи не мінти кришують ,а Велмаркет з керівником ОСББ тільки їм вигідно. Магазин горілку продає ,а іншому спиртовики платять.
Відповісти
Наші алкаші поламали дитячий майданчик біля Посмішки.
Відповісти
А наші наркамани і алкаші розпивають спірт на дитячіх майданчиках біля цих точок разом з дітьми. Чим займається поліція вона хоч раз підходила до цих точок.
Відповісти
Це я дозволяю на одному дитячому майданчику розливати стільки спиртного два бари і один магазин.
Відповісти