Усі нападники були в однакових футболках і кричали: «Чорні» - чорношкірі студенти прокоментували побиття у Луцьку

9
0
Усі нападники були в однакових футболках і кричали: «Чорні» - чорношкірі студенти прокоментували побиття у Луцьку
Темношкірі студенти відтепер у Луцьку почуватимуться некомфортно.

Про це вони заявили у сюжеті, що оприлюднив журналіст Андрій Гнатюк.

Усі нападники належать до певної групи, бо були у чорних футболках", - розповів темношкірий студент у коментарі.

Деталі - у сюжеті.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нехай їдуть додому. ВЖЕ ВЕСЬ ЄС майже завалили!!А там спробуй ще при до них відкрий!Гнати в шию!
Відповісти
Расистів таки як ти гнати б вшию на безлюдний острів. І хай би гнобили там одне одного. Почитай мій комент нижще.
Відповісти
До тих пір поки в Україні будуть жити такі расисти, шовіністи і фашисти, то Україна буде бідна. Українці маюсть відкритись світові та сприймати нові народи і культури, тоді й розпочнеться збагачення українців.
Відповісти
Додому!!! І то вже!!! Нам циганей хвата!!! А вони ведуть себе ще хуже!!! Туди в пальмочки!!!!
Відповісти
А чого ж тоді наші пруться за кордон? Як не на роботу так на навчання, то на відпочинок. Хай би також сиділи вдома і не рипалися.
Я обожнюю темношкірих. Вони дуже виховані (більшість, з якими я знайома)! А українці є рідкісне бидлоття. Так, що не за кольором шкіри, або національністю треба судити!
Відповісти
Думка твоя нікому не важлива.Лізь назад у ту нірку з якої ти виліз(ла).
У такого бид...а як ти забули спитати.
Я завжди казав-бидло треба стерилізувати і поселяти у замкнуті резеріації,ланцюги на ноги і хай працюють собі на їжу і на благо суспільства.
Ви самі ще ті дикуди,подивіться на себе ,скільки радості і захоплення у вас викликає побиття іниших людей .
Ви навіть не блохи,ви блошиний послід!!!
Відповісти
Єхайтє н...й
Відповісти
Де наша геройська поліція на нових супер авто, це ж дурному ясно постановочна провокація. Де наш прокурор, ех хохли хохли ви з Бандерштату Поліського.
Відповісти
Безпричинний обстріл польського консульства, демонстративно-показовий коктель Молотова в ресторан Пащенка, тепер демонстративний напад на темношкірих... Нічого не нагадує?
Відповісти