У Луцьку жахлива аварія: велосипедист загинув, мотоцикліст і пасажир у лікарні

16
4
У Луцьку жахлива аварія: велосипедист загинув, мотоцикліст і пасажир у лікарні
У Луцьку на вулиці Конякіна смертельна аварія. Один чоловік загинув, ще двоє в лікарні.

Як розповідають очевидці, пообіді 20 липня близько 16:30, мотоцикліст їхав вулицею Конякіна. З невідомої причини він виїхав на зустрічну смугу, ймовірно, хотів оминути вантажівку, але збив велосипедиста, а потім врізався в автомобіль Опель.

Від удару мотоцикліст та пасажир вилетіли з двоколісника. Один опинився на капоті, інший - перелетів авто.

Обох забрала швидка.

Тим часом велосипедист загинув на місці. На вигляд чоловікові близько 40-50 років.

Теги: дтп, аварія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Живу на Конякіна, там дорога хороша і мотоциклісти часто ганяють по цій вулиці. Пряма та рівна дорога, ось і результат!
Відповісти
Другий що був на мотоциклі також загинув
Відповісти
Звідки інформація?
Відповісти
З достовірних джерел. Мотоцикліст помер, пасажир у важкому стані(
Відповісти
За кожного загиблого, забити одного скотину поліціянта дармоїда!
Відповісти
От би хто дибілів бив, таких як ти
Відповісти
Питає директор кладовища у директора автомагазину скільки той мотоциклів продав, щоб знати скільки місць готувати.
Відповісти
Там потрібен світлофор!
Той участок дороги – то щоразу лотерея. Виїзд через смугу з боку бази і зі сторони вулиць Конякіна/Федорова щоразу проблематичний, адже це досить жвавий шматок дороги. Є сподівання, що можливо хтось вповноважений прочитає. Бо це проблема не одного року вже.
Відповісти
а ще там є яма
через яку теж була не раз аварія
Відповісти
Які даремні смерті! Будьмо уважними! Рідним - співчуття(
Відповісти
Заборонити поворот наліво з Федорова на Конякіна - за 300м. кільце там можна розвернутись. Або егулювання за допомогою світлофора, якого потрібно встановити. І ще не в одному місці у Луцьку.
Відповісти
Любимо... сумуємо.... ппам'ятаємо... більш ніколи тепер не побачим((((((
Відповісти
Тим часом велосипедист загинув на місці.......Що за формулювання !!!!!!!Це як? Поки один перелітав то другий загинув?
Писаки чи писарі?
Вас же читають як не як!!!!
Відповісти
Я був з найомий з водієм і пасажиром... Дуже хороші хлопці шкода дуже їх(((
Відповісти
мої друзіі..( той що був за рулем загунув...( любим, пам'ятаєм
Відповісти
Наймовірніше, велосипедист та мотоцикліст рухалися по одній стороні в одному напрямку від ОККО. У місці зупинки авто йде звуження автодороги. Імовірніше всього, велосипедист, рухаючись вздовж бордюра, зробив різкий маневр вліво для об'їзду авто та виступаючого краю дороги і підставився під мотоцикліста, який також можливо рухався із перевищенням і зреагував екстреним гальмуванням.
Відповісти