«Вийшло дерьмо», - лучанин про смажені сардельки, які купив у місцевому супермаркеті

15
2
«Вийшло дерьмо», - лучанин про смажені сардельки, які купив у місцевому супермаркеті
Лучанина Олександра Старлея обурила якість сардельок, які він придбав напередодні пікніка.

Про це чоловік написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Вирішили відсвяткувати.. Купили сосисок, пива і пішли в ліс. Хотіли просто згадати молодість і не багато почудити ... по-студентському посмажити сосиски і попити пива. Думали, що це буде прикольно. А вийшло ... А вийшло ДЕРЬМО. Дивіться на фото. Причому ціна трохи менше, ніж за кіло чистого м'яса. Дивіться на це лайно, яким заповнені прилавки супермаркетів", - обурюється чоловік.

"Дивіться, що ви купуєте і їсте. Дивіться і думайте. Думайте !!!
Ми українці - вільна нація! Спостерігаємо, аналізуємо, вибираємо!" - йдеться у дописі лучанина.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Сам купив дешеві сардерьки першого гатунку, а тепер на когось нарікає. За 76 грн кг, хотів відбірну баранину на шашлик ?
Відповісти
Лох ето судьба
Відповісти
і ще торгує контрабандними спеціями без касового апарату, приховуючи податки.
Відповісти
Як правило націнка в супермаркетах більш ніж у звичайних магазинах.... Тому вартість цих сардельок думаю не більша ніж 45-50 грн)
Відповісти
Сучасні технології дозволяють зробити "сардельки" і "ковбасу" взагалі без м*яса. Волинський кордон з Польщею цілодобово перетинають фури з "напівфабрикатами" польських м*ясокомбінатів, призначені для ковбас українцям. У фарші - перемелені роги, копита, шкіра тварин з шерстю, шлунки, "ухо-горло-нос-сіська-піська-хвост". З цієї маси виходить прекрасна ковбаса. Дописувач цього не знає. Відкрив читачам Америку. Пише таку хуйню у Фейсбуці. Наївний. А "дерьмо" в перекладі на мову - лайно. Той, хто хоч би один раз бачив, як роблять ковбасу, ніколи її не їстиме, якщо навіть буде помирати з голоду.
Відповісти
Це усе продукти з комбікорму таких заводів як КОВЕЛЬСЬКИЙ ВЕТЗАПВОД з дохлятини жеріть жеріть..... куру рябута свині які цим кормлять
Відповісти
Сардельки варять! А м'ясо смажать! От і весь секрет.
Відповісти
яка різниця за скільки він купив, має бути якість. Без якості немає чого продавати таке щось
Відповісти
нє, ну купив гівно, а хотів пожарити ковбаску, де логіка?
Відповісти
Згідний. Шпикачки треба було купувати хоча б.
Відповісти
Ото ,поки будуть бізнесмени в парламенті то буде дозвіл на торгівлю такою"ііжею"...!!!
Відповісти
А я би з’їв з апетитом
Відповісти
Та ніколи не купуйте продукти харчування в цьому магазині. Там, навіть при вході, коли подивишся на касирів, зникає будь яке бажання щось купувати.
Відповісти
Та ніколи не купуйте продукти харчування в цьому магазині. Там, навіть при вході, коли подивишся на касирів, зникає будь яке бажання щось купувати.
Відповісти
Їжте мої "жар її під вікнами".Скорупский,сьогодні їв...Така сама якість...Дмитрук рекомендує!!!В нас завжди смачно)))
Відповісти