--> Сидор розповів, як випер аптеку «Сальве» з лікарні | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Сидор розповів, як випер аптеку «Сальве» з лікарні

17
-12
Сидор розповів, як випер аптеку «Сальве» з лікарні
Головний лікар Волинської обласної клінічної лікарні Іван Сидор нарікає, що довго не міг добитися виселення аптеки «Сальве» з приміщення лікарні.

Про це він розповів в інтерв’ю Волинським новинам.

Іван Сидор повідомив, що у приміщенні, де зараз розміщена церква Великомученика і цілителя Пантелеймона, раніше була аптека «Сальве»

«Раніше там була аптека «Сальве», я ледве її випер звідти. Кажу, як не соромно, ми ж церкву тут зводити будемо!» - розповів Сидор.

«Ініціатива побудувати храм належить митрополиту Луцькому і Волинському Михаїлу. Він спочатку мав будуватися на території, але ми подумали, що всередині лікарні буде комфортніше для людей» - додав лікар.

Цікаво, що за повідомленнями ЗМІ, раніше мережа аптек «Сальве» належала сім’ї Івана Сидора. Зокрема, одним з її власників був син лікаря Ярослав Сидор.

Утім ще у 2014 році Іван Сидор став запевняти, що аптеки «Сальве» його син продав.

Пантелеймонівський храм у лікарні відкрили у 2016 році.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-12

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Краще би випер медсестр з грязними нігтями та лікарів-вимагачів.
Відповісти
Помолитись і в палаті можна, Бог кругом тебе. Тих церков набудували вже більше нікуди, на кожному кроці. Попи жиріють і грішать ще більше за прихожан, а ті їм в ноги кланяються і гроші несуть.

Та й на її місці можна було б додаткове відділення лікарні відкрити.
Відповісти
Нахуя той піздьож? То ж твої аптеки.
Відповісти
Не зовсім вірно. Поки були його-не випирав, а зараз можна. Герой!
Відповісти
зараз у Сидора ківі та Алтея фарм. так що в нього все в порядку
Відповісти
Сидору вірити_себе не поважати!!!
Відповісти
На скільки я розумію - Обл. Лікарня - державна структура. А церква від держави відокремлена. То якого драла паразити в рясах окуповують приміщення держустанов? А оренду вони платять?
Відповісти
Доки аптека належала йому, то без проблем працювала в Сидоровій вотчині, а коли продав, то і випер. Що не так?
Відповісти
Тому що зараз його аптека це Ківі.
Все логічно. Вижив конкурента.
Скоро заїде Ківі.
Відповісти
хєрня то всьо. з моїм баблом я вам всім рот заткну
Відповісти
До сидор а тобі скоро Бог заткне рот,бо буде не в силі на це вже дивитися на тебе хабарнику і ворюгу. Закрив,бо не його.Чого ви піартие ворюг таких,як сидор. Гроші платить, але ж ви незалежна газета.Не лікар він,він не допомагає простолюду, а таким,як сам.хто йому бабло гоить. Та,що ж ми за люди.Це просто жах.Скоро цього маразматика люди самі візьмуть за ноги і викинуть з лікарні.Лікарня державна, а він окупував,як власну на кожному кроці платні ніким не обліковані послг. І все йому в кармани.Схаменіться
Відповісти
Іван Сидор звичайно випирає аптеки "сальве" бо продав...коли вже чучело наїсться !?
Відповісти
Краще б здирницьво грошей вигнав, прикриваючись благодійним фондом. А то хворі за загальний аналіз крові та сечі мусять платити у благодійний фонд, та ще й не малі гроші, поки не заплатиш, то ніхто й на тебе не гляне. Державна лікарня, називається, безкоштовна медицина. Ганьба!!!!!
Відповісти
Вже й Сидора давно пора виперти.
Відповісти
Краще б себе б ВИПЕР на заслужену пенсію...а то ГОРЕЦ нестаріючий.
Відповісти
Цікаво Сидор Іван Миколайович не хоче СМІ та лучанам прокоментував свою електронну декларацію за 2016р. Цікаві захоплення має дідок! Кому цікаво: https://declarations.com.ua/declaration/nacp_0c0a8a85-4cee-4275-a0ba-03f681c37aa6
Відповісти
Як випер? А договір оренди, а офіційне попередження про звільнення орендованого приміщення? Це ж приміщення лікарні, а не Сидора І.М., цікаво, яка підстава розірвання договору оренди була....хм.
Невже так от можна, "виперти" когось...Богоугодне діло зробив І.М.....
Відповісти