--> Анатолія Тимощука побили за те, що підняв руку на дружину | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Анатолія Тимощука побили за те, що підняв руку на дружину

17
0
Анатолія Тимощука побили за те, що підняв руку на дружину
Відомий футболіст з Луцька Анатолій Тимощук застосував силу до дружини.

Про це Експрес-онлайн повідомила Надія Навроцька, дружина спортсмена, з якою нині він перебуває у процесі розлучення.

"Недавно трапився інцидент. Толік приїхав до дітей, був агресивно налаштований. Не встиг зайти, як застосував до мене фізичну силу. Його зупинив охоронець, в сутичці розбив йому губу. Толік зізнався поліції, які дії вчинив проти мене. І ще написав заяву на охоронця, що той наче його побив. Але заява проти охоронця була пізніше відхилена прокуратурою, бо він просто стримував агресію. У той день поліція його спровадила, бо нормальна зустріч з дітьми за таких обставин була недоречною", - каже дружина.

"Діти, налякавшись, побігли до кімнати і почали будувати барикади з іграшок – подумали, що тато приїхав забирати їх. Усе це є в протоколах", – розповіла Надія Навроцька.

Як стверджує Надія, пізніше Тимощук спробував усе перекрутити:

"Анатолій подав заяву до цивільного суду (а цивільний суд же не перетинається з кримінальними справами), що я начебто не дозволила йому побачитися з дітьми. Також Тимощук примудрився свідчити, що я його душила і що він був змушений їхати до лікарні. Тобто це були наче заяви двох різних Тимощуків. У суді йому пред'явили всі його попередні заяви і свідчення до поліції, в яких він визнавав, що застосовував проти мене фізичну силу. Його дві різні версії виглядають, як мінімум, дивно. Креатив російських адвокатів Толіка у німецьких судах не працює".

Додамо, що Анатолій Тимощук став третім зірковим українським футболістом, який застосував силу до дружини. Раніше подібні речі дозволяли собі Олександр Алієв та Денис Олійник.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Брехлива сука.
Відповісти
Тимощук, дуже неприємний, навіть на вид, чоловік, я не вникала, який він футболіст, але у нього завжди неохайний вигляд, немите волосся, дурна посмішка, дебільні очі. А тут ще й почали писати, що він б"є дружину. Мені дуже жалко дружину і дітей. А його рахую нікчемним, безсилим, безпорядним, невихованим, жалким существом. Ще треба було перевірити чи він не привіз георгіївську стрічку із собою .
Відповісти
Вам заплатили за такий коментар ??? Бо людина при здоровому глузді такого не напише. Чи ви заздрите??? Заздрість навроцькій , яка живе в розкішному будинку в Німеччині, купує люстри ща 50000 євро ( ви знали, що такі існують?) а це лише люстра, а скільки ще всього. І де ті гроші вона взяла. Матір інваліда покинула в Луцьку. То вона дуже приємна людина
Відповісти
А УРОДИ ДЕПУТАТИ З УКРОПУ БАТЬКІВЩИНИ НЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ ЗА ЗНЯТЯ З ТИМОЩУКА ЗВАНЯ ---ПОЧЕСНОГО ЖИТЕЛЯ МІСТА ЛУЦЬКА ---ЩО СКАЖЕТЕ ТЕПЕР
Відповісти
А що сказати??? Коли ви вірите всій брехні!!! Тимощук патріот і порядна людина. А та дибілка має за ціль облити брудом батька іі дітей. Але ж на дітей ій наплювати!!! Бо це все відразиться на них
Відповісти
Порядні люди колорадок не носять
Відповісти
Патріот який працює
Відповісти
Леонід правий - ця Навроцька брехліва сука . Тимощука усі знають як виховану та дуже витриману людину...
Відповісти
Та Навроцька вже не знає , що придумати, щоб привернути до себе увагу. Обливає брудом людину, яка дала ій все, що вона зараз має. Гнила і гнида вона!!!
Відповісти
Що це за ПАСТАНОВКА ВАПРОСА:"людина ДАЛА ЇЙ ВСЕ"???Не він її обрав?Не вони разом жили?Не вона терпіла його поразки та підняття?Не його дітей родила та виховувала?Не разом з ним молодість проживала та дарували йому свої найкращі роки?Що це взагалі таке???Мужики,будьте чоловіками.І я вірю в те,що він її бив.Якби ви знали,що зараз з тими побиттями робиться по сім'ях то такого б ніколи не написали.Зовнішність обманчива річ!
Відповісти
Іі зовнішність теж дуже оманлива!!! Вона нічого не терпіла. Іі цікавили лише гроші. Я вірю в те, що вона використовувала його лише для свого добробуту. Завжди ті які вилізли з гразюки в нормальне життя злі і брехливі. Вона такою є!!!
Відповісти
І чому ніхто не зверне увагу, що поки Тимощук заробляв мільйони вона бідна нічого не знала, яка він підла людина. А коли закінчилась кар'єра , о Боже , яке прозріння до неі прийшло??? Як іі осінило. Вона брехлива, підла, гнила. Раз вона з ним жила стільки років, значить вона така сама як він!!! Все, що вона пише про нього це і є в ній !!!
Відповісти
Якщо ви їх знаєте особисто, то я з вами згідна на 100%.
Відповісти
Якими вони є (і Тимощук, і його дружина з якою він розлучається) це їхнє особисте. І тільки їм обирати для кого мінятись, і в яку сторону. Не осуджуйте людей.

Але той факт, що чоловік піднімає руку на дружину при дітях, які лякаються татка - ось це не припустимо. Той факт, що він обирає георгієвські стрічки, показує на чиїй він стороні, і Зеніт для нього більший ніж Україна і Волинь, яка його виростила. В цьому пану Анатолію треба мінятись, інакше він патріот не нашої країни, і до слабохарактерної особистості (яка підіймає руку на слабшого) він ближче, аніж до стійкого психологічно "чоловіка".
Відповісти
А чому Ви вірите тій брехні, що він піднімає руку??? Все , що пишуть в Інтернеті то правда???
Відповісти
Знаючи жінок, то ще невідомо хто на кого підняв... жінки набагато підліші
Відповісти
А чому це брехня? Обгрунтуйте, що поліція і суд бреше про факт визнання паном Анатолієм вини при попередньому інкримінуванні.

Я не "вірю", чи "не вірю". Я не займаю чиюсь позицію. Я повторюсь знову, не осуджую сам, і закликаю до даної позиції кожного.

Але аналізуючи, я бачу те, що чоловік не є патріотом країни у якій він став тим ким є, і так само не є чоловіком, який до жінки відноситься як до слабшої особи (причому слабшої не тільки фізично, але і емоційно).

Якщо це не так, я можу міняти власну думку, але тоді обгрунтовано поясніть, чому це брехня.
Відповісти