--> У Луцьку в аварію втрапив п’яний податківець | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У Луцьку в аварію втрапив п’яний податківець

36
4
У Луцьку в аварію втрапив п’яний податківець
П’яний податківець врізався у відбійник і півмосту проїхав з дірявим колесом.

ДТП трапилась ввечері, 18 квітня, - повідомив власкор «Волинь24».

Чоловік на сірому Фольксвагені їхав вулицею Данила Галицького в сторону Гнідави. Раптом автомобіль занесло, він втаранився у відбійник і ще півмоста проїхав з пробитим колесом.

За візуальними ознаками водій був п’яним. Ним виявився начальник відділу інфраструктури Головного управління ДФС у Волинській області Віктор Радощук.

Згодом на місце пригоди приїхала й жінка на Тойоті Ленд Крузер. На вигляд вона теж була нетверезою.

Обоє «дути» у драгер чи їхати у наркодиспансер відмовились.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вішати, вішати, вішати — без помилування.
Відповісти
таких мажорів тільки так
Відповісти
коли вже те бидло почнуть примусово возити на освідчення,щоб потім у суді не відмазалось.
Відповісти
http://www.volyn24.com/news/81598-u-lucku-v-avariyu-vtrapyv-pianyj-podatkivec. Хтось тут бачить автомобілі?
Відповісти
https://public.nazk.gov.ua/declaration/e00f68f0-8ae7-4946-aed9-5ed11cb1852b Тут)
Відповісти
чи може тут https://public.nazk.gov.ua/declaration/442bea04-4848-4c10-882b-51d49624469f
Відповісти
як гуляти так гуляти всерівно неза свої гроші
Відповісти
Народ,що робити на з цим усім.Податківець.Жінка на Ленд Крузері.Звідки бабло? Тут пашиш,а прожити не можеш.
Відповісти
І "бляхи" з однаковими цифрами. Та ті номери коштують, як Жигуль на ходу)
Відповісти
тю. так там приїхав до них дружбан з мрео. і шо воно йому там коштує?) вічно разом "культурно проводять час".
Відповісти
Буде як з цим, обмовленим — http://www.volyn24.com/news/72007-volynskogo-podatkivcia-sudiat-za-piane-vodinnia
Відповісти
А на якого милого такі поліцаї? То при Гітлері - ото були поліцаї: і дров нарубають і нагайкою пригостять. А ці на приусах - сцикуни за державні гроші. А за номери - низький уклін
Відповісти
не може бути такого!!!це мої сусіди- законослухняні люди, це все - наклеп!!!
Відповісти
я тобі казав вони й..бнуті!!!
Відповісти
Святі люди зібрались,як в таке свято ще можна когось об...ирати??????
Відповісти
Зарплати у податківців невисокі, зате кожний має автомобіль, і не один.
Відповісти
Святі люди зібрались,як в таке свято ще можна когось об...ирати??????
Відповісти
Чого люди такі злі???дійсно всі хто тут пише ..,ангели
Відповісти
То піди в податкову хоть хтось і зароби на крузак....)))))вірете ..не вийде!Люди ще чиимось займаються!Дібіли....жабодави
Відповісти
Сім"я дійсно порядна, але це їх не виправдовує, бо за руль п"яним сідати не можна. Випив їдь на маршрутці. А люди в нас злі і заздрісні, пишуть не знаючи, що машини дісталися в спадок. Отак ми українці живемо, якщо в когось щось є краще зразу начинаємо гадити.
Відповісти
в них там ціла родина дивакувата. неприємні люди.
Відповісти
Навіть якщо і у спадок - то мусять бути задекларовані
Відповісти
і номери на авто - в спадок, ще з 90 - их
Відповісти
Досить дурня ганяти і захищати... Ви декларацію бачили людини? Машини там не вказані. По-перше - не показав спадок, по друге - на зарплату, що він показує то тільки заправляти ту машину треба, а на поїсти-погуляти не хватає. А там нижче ще пишуть, що є інші доходи...хммм - а чому ж їзх в декларації немає? Чи знову дружина мільойнер - а я "славний піонЄр"?
Відповісти
Не правда, що в податковій не можна заробити на Крузак. Не раз була свідком тих зароблянь. А чого вартий випадок з заступником начальника Вандьо, який взяв хабар 400000. Машина з одної цеї "акції" вийде. А скільки таких акцій він прокручував в місяць? І служба внутрішньої безпеки ДФС нічого не помічає.
Відповісти
Якщо Ви були свідком, то можливо варто кудись повідомити? Тільки звичайно не в внутрішню безпеку... Спробувати навіть анонімно. А так Ви автоматично стаєте співучасником...
Відповісти
Щоб кудись заявити - потрібно, щоб у країні буди нормальні суди! Люди не заявляють з однієї причини - заявиш, то та державна гопота тебе і затопче. Добре, що попадеш тільки ти, а то ще і сім"ю можуть підтягнути, бізнес підпортити... Дебільна держава... Прості люди змінюються - а ті бюрократи-с**и - ні.
Відповісти
Хтось бачив на власні очі те що пише? Таке Враження , що журналисти написали статтю заздалегідь !
Відео не повне а викладенно частинами і не факт , що з монтуванням - оператор від бога. Поліція Луцька імпотенти !
Відповісти
Змонтували шо оте пяне за руль сіло?ну да-спілберг знімав і монтував. Спешл фо ю.
Відповісти
"На вигляд",дружина була не твереза....,на чій вигляд,доказів немає,пишуть шо попало.Да...,напилася і поіхала теж поліціі здаватись)))Це просто смішно.І таке враження ,що в кого машина кращя,то значить крадіі і алкаші,а нормальні на жигах люди іздять.Гниле суспільство та і все!
Відповісти
ну випила і героїнею себе відчула-поїхала спасати ))) вони теж входять в оце гниле суспільство якщо що. нема чого випившими за кермом їздити! по фі гу на те, що колесом там в'іхав.по фі гу на джип, на номера-реально по барабану. нема там чому заздрити взагалі повірте. але якщо виїзджаєш на дорогу, де треба бути по максимуму зосередженим і обережним-то не пий будь добрий. і я теж за те, щоб у таких забирали права.походить пішком. треба провчати! але дуже шкода, що на таких це не розповсюджується. замнеться , знов закладе і за кермо. вперше чи що?

п.с."чій" і "кращя".... ну правда-такі ще є?)))
Відповісти
Трек, ты дибил?
Відповісти
а в чому дебільство?
Відповісти
Не царское это дело общаться с дебилами.
Відповісти
Побалакали ..,та й забули..,це ваша робота!!!!!А я ж вас с...ки всіх викупила!!!!!!Добре що в таких ситуаціях про близьких знайомих багато нового взнаєш...,дякуємо всім небайдужим за підтримку...")"!!! Не доведи Господь вам це гавніцо через себе пропустити..,розумаки!!!!Удачі всім)))!!!!!!
Відповісти
"Викупила",для селян,які восновному обсирали,це тобіш......знаю хто писав))))!Ну як вам такий розклад?????Мені смішно до болі((((!!!!!!
Відповісти