Лучани скаржаться на стійкий трупний запах, що витає містом

9
2
Лучани скаржаться на стійкий трупний запах, що витає містом
Лучани скаржаться на неприємний запах в районі вулиці Львівської.

Про це на своїй сторіці у Фейсбуці написала журналістка Наталія Воскресенська.

"КАТАСТРОФА. Жахливий сморід упродовж дня з різною насиченістю спіткає мешканців вулиці Львівської (мабуть і не тільки). Вдома неможливо відчинити вікно, тому що весь сморід миттєво прокрадається в квартиру.
Запах стійкий, трупний, трухлячий... Хто був у цьому районі, зрозуміє!
Сморід з'явився буквально на днях", - йдеться у дописі.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ці ковбасники вже заі...ли, жріть самі своє дерьмо
Відповісти
Когда за этот бардак возьмутся, сколько можно травить людей....Может хватит заниматься только наживой...
Відповісти
Забіяки зливають нечистоти.Але в прокуратурі на рік все проплачено
Відповісти
Вонища стоїть і у центрі міста . Відкати отримані покійним Романюком, тому лайно будуть звозити і злівати у сістему міста з усіх районів де є переробка курятини та м'ясопродуктів. Едина надія на цю молоду поросль , що зараз прийшла і приходить до влади міста. А журналістам треба показати хто герої цього сморіду ....
Відповісти
Та шо тут гадать. Каждые 7-10 минут из Забороля выезжает машина с отходами колбасни "Забияка". А некоторые водители конечно сливают эту жижу( вода от промывания туш, мелкие кишки, кровь) в специально отведённых местах. Но это далеко и дороже. Поэтому сливают в районе Львовской,ГПЗ и Сахарного. А кто и просто на отстойники,в районе Баева.
"Немогут найти"- не хотят.
Відповісти
Живу на вул Гончарівці, це р-н Львівської. Сьогодні до мене приїхала клієнтка з Гіркої полонки, яка теж скаржиьься на цей сморід. Це з відстійників. Але вона мені розповіла цікаву історію, як їхала з Гірки і бачила, що до відстійників завозили трупи тварин....це не Ковельські туші?
Відповісти
Це через відстійники біля запрвки Укр-Петроль, що знаходиться на виїзді з Луцька, там тхне завжди, але останнім часом сморід доноситься до с. Городище, Цукрового заводу, села Гірка Полонка та починається вже від Туб. диспансера на вул. Львівській, ситуація критично погіршилась та потребує рішучих дій. Запах нестерпний.
Відповісти
Запах жахливий і на Львівській і на гпз. НІ вікна відкрити, не на вулицю вийти з дитиною на прогулянку.
Відповісти
Запах був постійно, останні 2-3 роки, але не такий як сьогодні, це щось неймовірне.
Відповісти