Лучанка купила вафлі з переклеєними датами пакування

10
3
Лучанка купила вафлі з переклеєними датами пакування
У луцькому міні-маркеті жінка придбала вафлі з переклеєними цінниками, на яких різні дати пакування солодощів.

Про це Ольга Мариняк написала в одній зі спільнот у Фейсбуці.



"Турботливі працівники маркету "Наш край" продовжили мені життя))) Наклейками, з дати пакування вафель. Їх виявилося аж три на одному пакетику. Одна з датою з січня, друга - з лютого, і остання з 01.03.2017. Правда не знаю як довго можуть зберігатися ті вафлі, але якщо воно паковане ще в січні, то які вони свіжі залишається лише здогадуватися", - йдеться у дописі.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хто купляє вагові вафлі?.... Хай краще собі зробить манікюр.
Відповісти
гидота (я про манікюр)
Відповісти
Який манікюр. А картоплі як садити. От потім зроблю.
Відповісти
А може вона бурштин рила?
Відповісти
зразу побачила що дата переклеєна, чому купувала? Хоче стати звєздой фейсбука?
Відповісти
В недосупермаркеті фуршет та сама історія...заклеюють старі етикетки новими, або ліплять на протерміновані товари наклейки "-25%"
Відповісти
а куди нам їх подіти? викидати чи що?
Відповісти
До чого тут манікюр? Ви б купили таке своїм дітям?
Звідки ви знаєте чи є кошти в тої жінки на манікюр?
Мабуть мала б, то не купувала б вагові вафлі...
Відповісти
комти на компьютер та інтернет має? Час щоб сидіти в фейсбуці, замість того щоб картоплю садити має? от і знайшла б час зробити манікюр )))
Відповісти
Панове, акценти змістилися до манікюру. Перепитаю ще раз: ви б нагодували таким своїх дітей?
Сумніваюся, що жінка ті стікери в магазині дерла. Побачили нігті, придивіться й до фону фото.
Відповісти