«Жодна людина із здоровим глуздом цього не сприйме», - Яковлев про відставку Вусенко

14
-1
«Жодна людина із здоровим глуздом цього не сприйме», - Яковлев про відставку Вусенко
Перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев переконаний, що Григорій Пустовіт не може підписати рішення про відставку секретаря Юлії Вусенко.

Про це стало відомо 15 березня під час сесії Луцької міської ради.

Нагадаємо, депутати таємно проголосували за дострокове припинення повноважень секретаря ради Юлії Вусенко. Наразі головуючий на засіданні під час розгляду цього питання Григорій Пустовіт планує підписати рішення.

Однак, перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев вважає, що це незаконно.

«Більше місяця міська рада працює в не зовсім здоровому полі, а після сьогоднішнього рішення я взагалі не знаю, як працюватиме господарка міста. Це я говорю, як перший заступник міського голови. Ніяка людина із здоровим глуздом не сприйме це рішення і ніяких наслідків воно не матиме», - наголосив посадовець.

«Шановний Григорію Олександровичу, рішення, яке ви зараз підпишете, буде незаконним», - додав Тарас Яковлев.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Яковлєв тебе ніхто питати не буде, і звати тебе ніяк, а тому "господарник"ти ну мягко кажучи ніякий.
Відповісти
Коломойці не можуть почекати два місяці до виборів, їм потрібні бюджети,щоб деребанити.
Відповісти
Пустоцвіт, як був лайном таким і залишився
Відповісти
Як на мене, головне не дати владу головним прогульникам владу на наступних виборах. Я буду проти укроп і бют, вам теж рекомендую.

Яковлєв - непоганий хлопець.
Відповісти
По зовнішньому вигляді навіть можна зрозуміти - бандит чи ні. Згадайте Романюка, подивіться на Яковлєва.
Відповісти
радикали радикально продалися УКРОПУ. вчора вони були помічені з візитом у Палиці. от такі у нас радикальні політичні манкурти.... плюс Батьківщина яка вже давно лягла і отримує задоволення від укрпопчиків...
Відповісти
яковлев та вусенко це романюковські викидиши, вчепилися своїми мандібулами до корита, ніяк не відсмокчуться, на що надіються, не зрозуміло.
Відповісти
Тарасе та Сірожа збирайте свої речі і на вихід...., або біжіть до Палиці лизнути..., може ще залишять біля коритця...
Відповісти
За палицею і йому подібними тюрма плаче.
Відповісти
бульдозером йдуть до владного крісла Укропчики і юлькіні мужики , а з ними і радикальчики -- от кумпанія .
Відповісти
ЛИСИЙ ТКАЧУК ЗГАНЬБИВ СЕБЕ ДО ОСТАННЬОГО ВЗДИХУ .
Відповісти
Як можна було за нього голосувати?
Відповісти
Яковлв переживає за подружку, бо ж і його скоро випруть,то компанія гоп, лучани вірять у справедливість.
Відповісти
От переживає, ой як ми дружимо, ой а як раніше дружимо а потім опа ворогуємо вусата звинувачує якова в підпалі авто, знов дружимо, то хто тут цирк, хто палив? Яков ще не всю Дань отримав за рів єру, крісло горить під опою
Відповісти