«Під час сесії біля луцької мерії були тітушки», - Сергій Григоренко

13
22
«Під час сесії біля луцької мерії були тітушки», - Сергій Григоренко
Заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко розповів, що під час останньої сесії міської ради надворі чергувало три буси з бійцями «Варти порядку».

Про це він заявив під час брифінгу 28 лютого.

Зокрема, посадовець зазначив, що під час сесії у залі був присутній прес-секретар громадського формування «Варта порядку» Олександр Волянюк, якого нещодавно нібито впіймали п’яним за кермом.

При цьому, з його слів, на парковці мерії чергували три буси з бійцями «Варти порядку».

«Що вони робили на парковці міської ради? Ми їх не запрошували. Хочуть зробити так, як в обласній раді – блокпост поставити, тітушок?», - наголосив Сергій Григоренко.

Читати також: Лютнева революція 17-го, або Як у Луцьку власть міняли. РЕПОРТАЖ ЗІ СКАНДАЛЬНОЇ СЕСІЇ.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
22

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тітушки були в сесійній залі - Палагутині прихвостні.
Відповісти
А що тут дивного? :) На сесіях облради це вже звичне явище і ніхто навіть уваги не звертає :))) Дожились... "Активісти"-крикуни Вітів, Пирожик агов, чому таке неподобство, де ваш голос на рахунок цього!!!???
Відповісти
А Григоренко в них посвідчення перевіряв?
Відповісти
Ручні ОПГ палиці
Відповісти
нічого. скоро УКРОП купить місто все а тітушки з Варти порядку перейдуть працювати у муніципальну поліцію та в міську раду. оце то заживемо.
Відповісти
Нащо нам муніципали
Ми можем робити ті самі функції
Можем навіть стріляти по тих бабках і людях що торгують самопалом
Відповісти
Чому якісь незрозумілі чоловіки їздять в формі по Луцьку.Що це за ОПГ так звана варта порядка?
Відповісти
Агов СБУ.Перевірте, що це за покемони в формі
Відповісти
Не варта порядку,а собаки головного укропівця.Кажіть як є.
Відповісти
В Сергія - язик мій - ворог мій. І з євреями, і з дівчатами, і з "тітушками". Очевидно, керівник такого ранг не повинен користуватися базарними новинами і бути стриманішим. Проявляють себе атавізми колишнього охоронника.
Відповісти
А ти, блядь, чий прихвостень? Назвись? Фіцаєш в спину своїм ослячим копитом і ховаєшся. Палагута не ховається.
Відповісти
Треба розформувати втрату порядку!!!!! Це кишенькова армія палки!
Відповісти
Itts lioe youu leafn my thoughts! Yoou sedm too rasp a loot approximatsly this, likke yyou wwrote tthe ebook inn it
or something. I feel that youu siimply cann doo with some % tto fforce thhe
messagee hpuse a littyle bit, hoaever other thqn that, that iss fantastic blog.

A fantastic read. I wll certainly bbe back. Everyonbe lloves iit when people
geet together andd share opinions. Great website, stick ith it!
Hi there!Thiss poxt couldn't bee writtten much better! Gokng through thhis
post reminds mme off myy prevvious roommate! He always kept talkkng avout this.
I amm oing tto seend this poxt too him. Fairly certazin hee wil hsve a goid read.
Thhanks foor sharing! http://cspan.co.uk
Відповісти