Затримали і відпустили: луцькі сбушники відмовилися перевіряти «сєпарку», бо «ніч»

13
3
Затримали і відпустили: луцькі сбушники відмовилися перевіряти «сєпарку», бо «ніч»
У Луцьку затримали жительку Горлівки, чоловік якої воює за ДНР, а дочка вчиться у сепаратистській військовій академії.

27 лютого, близько 3 години ночі, самооборонівці, перевіряючи Луцький залізничний вокзал замітили жінку, яка почала ховатися, коли побачила людей у формі, - про це повідомив власкор інтернет-видання "Волинь24".

Як виявилося пізніше, жінка 2 дні тому відправилася з Горлівки до Володимира-Волинського, ніби для того, щоб влаштуватися на роботу.

Також жінка розповіла, що має двоє дітей, яких залишила на свекра зі свекрухою. Чоловік затриманої воює за так звану ДНР, а старша дочка вчиться у військовій академії в Донецьку.

Жінка поводилася дуже дивно, плуталася в тому, що розповідала. За її словами, вона виїхала з Горлівки вже 2 роки тому. Перед затриманням вже працювала 2 тижні в одній з перукарень Володимира-Волинського. Потім, "заробила грошей" і поїхала додому, і навіть встигла відвідати Росію, де в неї багато родичів.

Слід зазначити, що у Володимирі-Волинському дислокується 14 ОМБР.

З розмови було зрозуміло, що жінка має зовсім не проукраїнські погляди.

Представники "Самооборони" для перевірки вирішили доставити жінку до Управління СБУ у Волинській області. Почувши це, вона помітно занервувала.

Коли ж самооборонівці приїхали до СБУ, то черовий через закриті двері сказав, що вночі перевіряти ніхто не буде.

Оскільки затримувати жінку більше ніж на 3 години не було права, то близько 6 години її відпустили.

Слід зауважити, що при собі жінка не мала ніяких документів тимчасово переселеної особи, перепусток. Пояснити як вона проходила блокпости не змогла.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це пиздець якийсь.І ніхто з СБУ не відповість.Уроди
Відповісти
Черговий відповість. Адже є чергова оперативна група, або черговий офіцер. Вони мали право затримати для вияснення особи до 3 днів.
Відповісти
Це не держава, а зборище продажного бидла.
Відповісти
А ось скажи мені друже! Я буду завтра ідти по вулиці і побачу тебе, а ти знервований і в тебе очі бігають. То може тебе в сбу відвезти? Бо ти реальний сепаратист! Запам'ятай! Як наша держава не признає війну, ці люди будуть Украінцями і будуть диктувати умови! Фізично та юридично вони праві
Відповісти
Як можна не перевірити жінку яка була підозрілою?
Це не СБУ а якісь уроди!!!
Відповісти
Питання в іншому, хто такі самооборонівці, що вони затримали? Вибачте за сромність, но с хуя ли? Далі, Чоловік воює, дочка вчиться.....вона сама що зробила? Доречі а де посилання на докази із сайту миротворець.?
Відповісти
Я так розумію що там вже з самообороною ніхто звязуватись не хоче. І поясніть мені одне! Яким законним шляхом Самооборона без представників правоохоронних органів, має право затримувати та кужись відвозити?
Відповісти
З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про участь громадян в охороні громадського
порядку і державного кордону

таття 1. Засади участі громадян в охороні громадського
порядку і державного кордону

Громадяни України відповідно до Конституції України
( 254к/96-ВР ) мають право створювати в установленому цим Законом
порядку громадські об'єднання для участі в охороні громадського
порядку і державного кордону, сприяння органам місцевого
самоврядування, правоохоронним органам, Державній прикордонній
службі України та органам виконавчої влади, а також посадовим
особам у запобіганні та припиненні адміністративних правопорушень
і злочинів, захисті життя та здоров'я громадян, інтересів
суспільства і держави від протиправних посягань.
Стаття 13. Обов'язки і права членів громадських формувань з
охорони громадського порядку. доставляти до органів Національної поліції, в підрозділи
Державної прикордонної служби України, штаб громадського
формування з охорони громадського порядку або громадський пункт
охорони порядку, приміщення виконавчого органу селищної, сільської
ради осіб, які вчинили адміністративне правопорушення, з метою
його припинення.
Відповісти
СБУ ГАНЬБА!!!!!!!!! хай бабонька взірве пів військової частини............. а СБУ похер да???????????? а ну да тож долари ніхто за це не давай, вони ж тільки так працюють!!!!!!!!
Відповісти
СБУ ніколи.Вони ведуть непримиренну боротьбу з покладами бурштину.
Відповісти
Мудак ти, раз мислиш так "плоско". Самооборона затримала!!! Огого!! Які молодці! Нехай і без законних на те підстав. Роботяги, блін. Є Закон! Чи в них, як в прислів'ї? - дурням Закон не писаний! Вхопили, кого змогли і посунули в СБУ.
Відповісти
Если это правда о поступке сбу, то прийдется поддержать тех, кто утверждает, что сбу - служба клоунов, которые купили погоны и выпендриваются перед обычными людьми своими корочками, а по сути - бездари и бесполезные иждивенцы!
Відповісти
Філонюк - начальник управління СБУ, злочинець, який підтримує нарокотрафік в УКраїну. А на Волині тереп кришує бурштиновидобування. За останній рік близько 20 офіцерів СБУ з Волині переї
хали служити у Київ. Це молоді, але досвідчені опера, яких тут овощ ФІлонюк не зміг розкрутити на бабки. Тож волиняни мають людину року - філонюка.
Відповісти