Дизайнерська сукня і луцькі гурти: хто «зробив» весілля волинянки і рівненського губернатора

14
-7
Дизайнерська сукня і луцькі гурти: хто «зробив» весілля волинянки і рівненського губернатора
В мережі з'явилися нові світлини з весілля волинської активістки і рівненського губернатора.

Знімки опублікувала новоспечена дружина високосадовця Наталія Муляренко (Фірко) на своїй сторінці у Фейсбуці.

Жінка зазначила, що організація весілля була під загрозою зриву через непрофесійність окремих осіб, проте парі вдалося долучити дуже компетентних, талановитих та професійних людей.

"Хочемо відзначити, що свято насправді вийшло чудесне та урочисте!" - йдеться у дописі Наталії.

Також волинянка подякувала усім весільним майстрам, які допомагали молодятам організувати весілля. Так, до слова, весільну сукню для Наталії пошила відома рівненська дизайнерка Анжела Мельник, а музичний супровід забезпечив луцький гурт "Чорні черешні" та струнний квартет з Луцька.

Нагадаємо, голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко одружився з волинською активісткою Наталією Фірко.




Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-7

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а пузо то до носа
Відповісти
не, не по зальоту
Відповісти
по зальото-розрахунку
Відповісти
Як то кажуть бабу з села можна витягти но село з баби...дизайнерська сукня,гурт,рожеве плаття,фата,вінчання,пузо і третій раз вінчання
Відповісти
Мда, виглядає це все жахливенько!!! Але, як то кажуть : "Собака лает, а корован идет"
Відповісти
Ой а в нареченого квіточка чогось на лівій стороні,може це знак...
Відповісти
Да... Можна було Б і пораньше поженитись...
Відповісти
Кажуть, що трьох дітей кинув щоб повінчатися. Наречений, що тут скажеш?!
Відповісти
Нехай повсихають. Щастя і сімейного затишку)
Відповісти
Ага 2 чоловіка і дружина з трьома дітьми тільки їй того і бажає
Відповісти
"Прокачав" чотко "молоду")))
Відповісти
Ну і пузооо))))) ну не малолітка ж, що батьки заставили весілля зробити, бо перед родичами треба похизуватись, вже б не позорилась з тим весіллям))))
Відповісти
Цілком згідна з попереднім коментом, тут просто нагле хизування та піар, якщо це справді якісь почуття та щось інтимне то б не виставлялась (всі фото виставила сама "наречена") невже ви будете щасливі, коли скільки через вас нещасних людей (діти і дружина так званого "нареченого" в першу чергу) на це все дійство дико дивитисьЮ та й всі присутні на "весіллі" бачу не дуже вже радісні і веселі, всі розуміють що підтримують, бо "жених" на посаді і так треба. Те що вони не будуть щасливо жити це не 100 а 1000% - закон бумеранга ще ніхто не відмінив. А колишній дружині так званого "сімянина" просто жіноча підтримка, краще жити без такого "чмо"!!!
Відповісти
Сука вытрепала всем нерви.Не невеста а ЧМО ПОЛНОЕ.платье красивое.видно что шито спецом но выставить пузо имея уже двух мужиков а губернарот.Епта!
Третье почетное место.
К слову ..сия дама не умеет себя вести на людях.Скандалистка и просилка.где не явится..Дайте скидку.Активистка..хули.по х..ям скакать
Відповісти