Як у луцькому «Голівуді» відривалися на любовній вечірці

12
-20
Як у луцькому «Голівуді» відривалися на любовній вечірці
У луцькому нічному клубі «Hollywood» провели запальну романтичну вечірку.

Дискотека відбулася у вівторок, 14 лютого.

Гостей розважали Dj Paradox та MC Salvador.

До 22:00 діяла знижка -40% на все меню, -50% на кальян.

До того ж, організатори провели фотоконкурс.

Фотозвіт з вечірки опублікували на офіційній сторінці нічного клубу у соцмережах.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-20

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Кастинг на фільм жахів

Відповісти
Не час зараз так веселитись, якось не по-людськи. Якщо вже відвідуєте такі заклади, то хоча б не завалюйте інет тими фотками((
Відповісти
В країні ВІЙНА а вони гуляють б***і!!!!!!!!!
Відповісти
убогі духом і страшні рилом
Відповісти
ну як вже так кортить , то хай будуть танці ! полистав фотки, про дівчат, або ніяк або хороше, хоча блондинка в чорному сподобалась, а хлопці клоуни, несмак в одязі , зачісках, тож вам не Шайба )
Відповісти
Мда такого страхіття ще пошукати тільки одна дівчина більш мегш
Відповісти
Тепер я точно знаю, куди ніколи не піду
Відповісти
Люди,чому ви всі такі страшні???Там що,такий собі фейс-код: симматичних не пускають?))))))
Відповісти
Волиняни зібралися аби віддати належну шану учасникам Революції Гідності та вшанувати пам’ять полеглих за волю України.
Відповісти
В дівчат мармизки трохи побиті подібними вечірками,а половина хлопців що попали у фото сільські полішуки-студенти які вирвалися в обласний центр.
Відповісти
конкурс з пивом - це шик поліського рагулізму)
Відповісти
Жахливенька!!! Особливо фотка і конкурс " на колінах" співчува батькам і тій дівчині...
Відповісти