Бруківкою об стіни: в мережі згадують, як штурмували луцьку міліцію

12
-19
Бруківкою об стіни: в мережі згадують, як штурмували луцьку міліцію
Три роки тому у ніч на 19 лютого під час подій Революції гідності активісти штурмували будівлю Управління внутрішній справ у Волинській області.

Вранці правоохоронці заявили про те, що «здаються» і офіційно – на боці народу. При цьому міліціонери віддали революціонерам свою амуніцію – щити, кийки, шоломи.

Стіни незадовго перед тим відремонтованої будівлі ще довго носили сліди народного гніву. Як і коридори та кабінети всередині…

Пам’ятні світлини дворічної давності розмістила у себе на сторінці в мережі Фейсбук телеведуча Лариса Андрійчук.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-19

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
2 роки тому? В ніч і зранку здались? Ви на календар дивились? Нині вже 2017, а подіі розгортались у 2014 і не в ніч, а в обідню пору. Як все швидко забувається...
Відповісти
Серед тих геройчиків було чимало привезених ....зі Львова та Івано-- Франківська . Вони приіхали "будити " волинян . А потім -- ремонт за наші гроші !!! Добре ., шо КЛИМЧУК впросив не бомбити ОДА Гуся і його братію .
Відповісти
Вони усі вже на спецобліку - чекають тільки команду і вони будуть свідчити по справжньому... і де треба.
Відповісти
Забув як на колінах пробачення просив, можна повторити
Відповісти
безнадійні. навіть зараз.
Відповісти
приймав участь в описаному дійстві, зараз дуже жалію, що повівся на цю всь "свідому" провокацію...
розвалили країну....
Відповісти
А тепер пригадайте- наші патріоти підняли людей на штурм адмін...ОДА , після спрямували людей на штурм прокуратури і СБУ... активісти а тепер депутати не пішли...запісяли а людей послали---Гузь- я є комендан ОДА, Бондар- Я є комендант ОДА....пригадайте...а бідний люд йшов...а тепер терпить...добре, що здоровий глузд працівників СБУ котрі переконали людей і обійшлося без пострілів...

Відповісти
Перед тими подіями я сидів в кавярні а там спілкувалися -Гузь, Бондар,, екс-мер- гавніше,і щось дуже обговорювали....результат потім виявився, знали . що буде...
Відповісти
Я б тим активістам руки за таке повідривала...Великий розум треба камінням стіни бити...Краще б гроші, які пішли на ремонт будівлі на лавочки чи дитячий майданчик потратили....І
Відповісти
Відчуваю скоро буде дубль 2
Відповісти
І що простий народ добився? Людей вбивають Газ по 7 кругом тотальна корупція, а при владі банда яка поміняла поперєдніков!!! Слава Україні!!!
Відповісти