--> Масова бійка в луцькому барі: у хід пішов пістолет | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Масова бійка в луцькому барі: у хід пішов пістолет

28
3
Масова бійка в луцькому барі: у хід пішов пістолет
У луцькому барі «Стара Підкова» (який у народі й далі називають «Техас») у масовій бійці брали участь близько 20 людей. Один з учасників навіть дістав пістолет, який, проте, у нього швидко відібрали.

Бійка сталася близько 2-ї години у ніч на неділю, 19 лютого, інформує власкор «Волинь24».

ПІСТОЛЕТ «ПІД ПИВО»

Як завжди буває у п’яній бійці – потім ніхто не міг назвати причину, чому вона почалася. Чи то хтось комусь на ногу наступив, чи «не так» подивився – невідомо.

Наразі з’ясували: під час однієї зі сварок один відвідувач на ім’я Віталій хлюпнув іншому пивом з бокалу просто в обличчя.

Потроху у потасовку влазили інші відвідувачі – знайомі і друзі «конфліктуючих сторін» та просто випадкові й нетверезі «борці за справедливість».

Розбороняти "бійців" довелося двом екіпажам «Самооборони» і трьом нарядам патрульних поліцейських.

У ході інциденту чоловік, який з’ясовував стосунки з допомогою бокалу пива, пішов ще далі – і дістав з кишені пістолет, маючи намір чи то налякати, чи й «ліквідувати» опонентів. Щоправда, пістолет правоохоронці у нього швидко відібрали. Заодно з’ясували: зброя – травматична.

«ЛЮДИНА ПРЕЗИДЕНТА»

Учасники бійки, «випустивши пару», заспокоїлися і розійшлися. Тому поліцейські доправили у відділок лише двох – облитого пивом «потерпілого» і його опонента на ім’я Віталій, який хапався за пістолет.

Віталій продовжував себе агресивно поводити, кричав, що вдома має ще рушницю та автомат Калашникова, їздить на "Тойоті Прадо", служив в президентському полку і взагалі, мовляв, він – "дуже крутий і серйозний чоловік".

Зрештою, виявилося, що має дозвіл на носіння травматичного пістолета. Втім зброю у нього все ж вилучили – адже мав місце факт спроби незаконного її застосування у стані алкогольного сп’яніння.

При собі у чоловіка було посвідчення члена громадського формування «Варти порядку», видане на його ім’я і з його власним фото.

Посвідчення чоловіка, який діставав зброю в Старій Підкові
Посвідчення чоловіка, який діставав зброю в Старій Підкові

У центрі - гість Старої Підкови, якого облили пивом
У центрі - гість Старої Підкови, якого облили пивом
Затриманий учасник бійки у міськвідділку
Затриманий учасник бійки у міськвідділку
Вилучений пістолет
Вилучений пістолет
Вилучений пістолет
Вилучений пістолет

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Варта порядку роздає посвідчення наліво-направо, всім підряд. Це дає право отримати дозвіл на зброю. Багато судимих отримали легальний дозвіл та придбали зброю.
Відповісти
Для отримання дозволу на придбання зброї вимагається довідка про несудимість!!!
Відповісти
от вам і варта порядку. Як на мене, то вже давно пора заборонити подібні варти порядку і їй подібних. Коли вони створювались, в них може і була потреба. Але зараз нормально функціонує поліція.
Відповісти
Це приватна армія Коломойського. Набрана з падших ментів,криміналу та туніядців.
Відповісти
Не будьте клоунами, не меліть дурного!!
Відповісти
Та в цього ДИБІЛЬЧИКА-ВІТАЛІКА немає навіть свого житла.
Відповісти
Зате багато селфі в соцмережах)))
Відповісти
Житла власного ,нажаль, зараз немає не лише в дибільчиків-Віталіків! Коментар ваш вважаю безглуздим і не з кращої сторони характеризуючим ваш власний інтелектуальний розвиток,як особи!
Відповісти
Нерозумна овечка. Замість того, щоб щось корисне робити- то обговорюєте інших а себе не бачите. Пацану уважуха, поставив оленів на місце !
Відповісти
Кому уважуха .?цьому лоху?ти про шо?
Відповісти
Хто таку НЕЧИСТЬ бере у варту порядку
Відповісти
Така ж і бере
Відповісти
Хіба мати винувата,що дитина ДУРНУВАТА.
Відповісти
Хто такого недоростка візьме в президентський полк
Відповісти
Не смішіть мене крутий))))). Круті в Техасі не ходять. Балабол якийсь із серії " Да я..... Да я ....."
Відповісти
Ха- ха- ха-!!!! Дубенське чудо!!!! Колишній мебельщик,а тепер " ділок" великий. Чудо!!!
Відповісти
цей ковб шахрай, був підприємцем, займався виробництвом меблів. Багато невиконаних замовлень, вкрадених передоплат. Заяви в міліцію, прокуратуру-за невиконання договірних зобов'язань. Та завжди виходив сухим з води-"дах" в органах. Розплата буде???
Відповісти
Все правильно тільки криша, як Ви говорите у Києві .
Відповісти
АХАХА!!! Во вона яка - жовта карточка!!!
Відповісти
Та через його бізнес він і батьки залишилися без житла.Банк забрав за кредити.
Відповісти
Повна Втрата Порядку))))
Відповісти
Це не посвідчення це жовта карточька хахахахаха
Відповісти
Займайтесь своїми проблемами а не перемелюйте комусь кістки
Відповісти
Спочатку потрібно розібратися, чи дійсно був винен член громадського порядку і чи він був п*яний. Ми ж цього не бачили і не знаєм !!!. А не говорити, що небудь як бабки базарні. Знаючи по собі той техас, там куча бидла п*яного, які лізуть до всіх кого попало...(можливо він зробив зауваження іншим, та став жертвою конфлікту) Там не пише, що Вартовий застосовував зброю! А МАВ ПРИ СОБІ ЗБРОЮ!!!, та пише, що поліцейські в міськвідділку вилучили її у нього !
Ті журналісти дуже хитро все афішуть та в більших випадках фабрикують... Пишуть ім*я типу, а фамілію не вказують. Дуже хитро, щоб не позбутися ліцензії.( потім кажуть там жеш не про Вас а просто про якогось Віталія...у нас була інформація )
Відповісти
В посвідченні та на фото не якийсь Віталій, а той самий Ковб Віталій - меблевий шахрай та кидало
Відповісти
Шановні люди! Звідки у вас така інформація про пана Віталія Ковба? Що він вам поганого зробив?Схаменіться
Відповісти
Дійсно він "розводить" людей на гроші?
Відповісти
Видно знають люди цього Ковба добре і про його діяльність також, просто так би ніхто поганого про нього не писав. Якщо він невисокого зросту і худий то як він міг розправитися з мужиком вищим і повним?
Відповісти