Як у луцькому «Версалі» відривалися на суботній вечірці

13
-13
Як у луцькому «Версалі» відривалися на суботній вечірці
У луцькому нічному клубі «Версаль» гості відривалися на суботній вечірці.

Вечірка відбулася у суботу, 28 січня.

Гостей розважав BRAIN-STORM, спеціальний гість NOBRAIN.
Настрій забезпечували ARTEM FAMOUS, NEO, YASEN', NIGHT IDOLS.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-13

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Майбутне нашої країни ...
Відповісти
Знаєте, можу дозволити собі похід до нічного клубу, навіть люблю такий вид відпочинку. Але елементарне почуття сорому і совісті поки не дає це робити...
Відповісти
На сході гинуть хлопці,ав ваше видання постійно друку про вечірки срані...
Відповісти
Ну хоч би вже так не "світилися" на тих фото...
Ну пішло ти на танцюльки під час війни, ну то роби це так, щоб потім не бути обгадженим
Відповісти
Просто огидно двитись на цих вульгфрних,шалавих полешок. Люди війна, а кобилів в АТО і хай там танцюють.Бідні ,грошей нема.А там потрібно мати десятки тисяч,щоб так дупами світити. Ні совісті, стида.
Відповісти
Дайте дівчатам фейсами поторгувати! Їм же ж треба якось влаштовувати особисте життя!:))
Відповісти
А в шкіряній напівспідниці і таких же чоботях? Що з нею? Травма голови при пологах? Травма мізків?
Відповісти
Ні стида ні совісті. В країні війна,а вони гулянки до ранку роблять. Тим путанам краще б телевізор включили,щоб подивились що в нас робиться. Може б тоді в них в серці шось відчулось
Відповісти
всі наші Ворокомельські шмоньки в одному клюбі. гуляй, полішва камєнькашерщини... під донецьком щодня кілька трупів наших хлопів, а це бидло в клубах зажигає
Відповісти
то хоч підстилок і шалав в ліцо буду знати, ну і підарів місцевих
Відповісти
На 9фото,якщо рахувати зверху, ліва в синьому-підпільна клічка Брітні, її пересовали всі папіки Луцька, Львова і т.д. має букет венеричних болячок. Дуже любить гроші
Відповісти
На 3 фото зверху
Відповісти
Знаю цю ЗВІЗДУ-мама трьох діток. І в правду це ще та .... і в приоритеті не тільки гроші, а й бухло.
Відповісти