Стало відомо, скільки коштуватиме проїзд у Луцьку

21
-34
Стало відомо, скільки коштуватиме проїзд у Луцьку
Вартість на проїзд у луцьких маршрутках може подорожчати вже з наступного місяця.

На сайті міськради оприлюднили проект рішення виконавчого комітету про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Відповідно до документу, вартість проїзду в міських маршрутках становитиме 4 гривні вже з 20 лютого. А дітей від 6 до 14 років перевозитимуть за 2 гривні.

Як розповіли у міськраді, виконком цей проект рішення ще не розглядав.

Як відомо, у Луцьку перевізники вимагають підвищення вартості квитка у маршрутках до 5 гривень (з 3). У випадку відмови – обіцяють зупинити роботу усього транспорту.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-34

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А за що платити більше то?
Долар, ціни на пальне і запчастини торік були ще вищими.
Сервіс не покращився, квитків не дають, пільговиків не возять.
Відповісти
Вже 2й рік живу у Луцьку. Жодного разу не чув, щоб водій відмовив комусь у пільговому проїзді. А квитки лежать біля водія. Хочеш- бери. Ніхто ж не забороняє.
Відповісти
У Конотопі поступили інакше, чому б нашому меру не повторити те саме
Відповісти
сьогодні годину ждав 33 маршрутку і не дочекався які підняття цін зажерлися перевізники вже
Відповісти
качайте на смартфон СМАРТ МАК і розподіляйте правильно свійчас,щоб не чекати годинами
Відповісти
Толку з того МАКу, коли половина маршруток їздить з вимкненими трекерами.
Відповісти
Ось так потрібно робити з такими перевізниками
http://poleinform.blogspot.com/2017/01/3-5-250.html
Відповісти
А що це за ультиматум: "зупинимо роботу"? Та зупиняйте!!! Місто і жителі тільки виграють! Можливо для початку пасажиропотік простежити?
Відповісти
В Конотопі зробили забастовку вже. Давайте наших також підштовхнемо
Відповісти
Де комунальний транспорт? Чому пасажири змушені переплачувати типу приватним перевізникам, які так безсоромно залазять у наші кишені?
Відповісти
Лучани виходимо на пікети відстоюєм свої права
Відповісти
Хай зупиняють побачим хто кого.
5 гривень за проїзд в Луцьку це абсурд.
тут макс ціна за проїзд з такими кілометражами 2.50-3.00грн. знаю що говорю так як рахував знайомий перевізник. просто хочуть добре заробляти як і раніше
Відповісти
Оплачувати картками через термінали, тоді не будуть собі в кишені брати і прибуток зросте.
Відповісти
Потрібно поступити як в Конотопі!!!
Відповісти
не платити за проїзд і їхати безкоштовно-вимагати електронний квиток. а мурчащому маршрутчику бити рило
Відповісти
Покращать сервіс- тоді згодні платити!
Відповісти
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=775862609231668&id=100004238081523
В луцьку можуть так зробити?
Відповісти
А з дітей за що здирати 2 грн, вони ще на себе не заробляють
Відповісти
Можливо продукти харчування їм в магазинах також безкоштовно видавати? Вони ж на себе не заробляють...
Відповісти
Чому дорожчають маршрутки це зрозуміло бо дорощає все)Як кажуть "курс"))Впринципі існує конкуренція яку маршрутчики невідчувають і будуть скоро гнати і по 7 і по10))булоб прекрасно зробити маршрути по 3 ,4 і 5 грн. тоді булоб видно хто більше заробляти буде а хто так катати по Луцьку )
Відповісти
В тих маршрутках хочаб прибирали, а то так брудно, сморід, тай у водіїв дуже часто бомжувати вигляд
Відповісти