Україну в травні накриють потужні магнітні бурі: названо дати

0
Україну в травні накриють потужні магнітні бурі: названо дати
У травні 2025 року очікується нова серія магнітних бур, яка може вплинути як на самопочуття людей, так і на роботу технічних систем.

Про це пише РБК-Україна.

У період з 5 по 10 травня науковці прогнозують підвищену геомагнітну активність, яка включає як помірні, так і потужні геоштормові коливання. Фахівці закликають бути обережними тим, хто чутливо реагує на зміни в атмосфері.

Прогноз на найближчі дні
Згідно з оцінками міжнародних центрів моніторингу сонячної активності, ситуація розвиватиметься наступним чином:

5 травня (понеділок) — геомагнітне поле буде нестабільним. Увечері очікується посилення до бурі рівня G1.

6 травня (вівторок) — активність зросте, можливий геошторм G2 з К-індексом 6.

7 травня (середа) — прогнозується найпотужніша буря тижня — G3, з К-індексом 7-8.

8 травня (четвер) — геомагнітна напруга поступово спадатиме, але все ще зберігатиметься рівень G2.

9 травня (п’ятниця) — вранці можливі слабкі коливання G1, до вечора ситуація стабілізується.

10 травня (субота) — геомагнітне поле, за попередніми оцінками, буде у нормі, без суттєвих збурень.

Раніше ми писали, що астролог назвав знаки Зодіаку чоловіків, від яких неможливо втекти.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні