Стало відомо, кому з українців виплачуватимуть по 3,6 тисяч гривень щомісяця

0
Стало відомо, кому з українців виплачуватимуть по 3,6 тисяч гривень щомісяця
У травні 2025 року мешканці Дніпропетровської області можуть отримати фінансову допомогу від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Йдеться про дві окремі програми підтримки — на оренду житла та щомісячні виплати вразливим категоріям населення.

Про це повідомили представники УВКБ ООН, пишуть Новини.Live.

Хто може отримати допомогу?
Грошова допомога — щомісячні виплати у розмірі 3 600 грн на особу триватимуть протягом трьох місяців. Податися можуть: внутрішньо переміщені особи; ті, хто повернувся з-за кордону або з інших регіонів після вимушеної евакуації; особи, які нещодавно евакуювались із громад, постраждалих від війни, або втратили житло.

Наголошується: допомога доступна і тим, хто вже раніше отримував підтримку від гуманітарних організацій — за умови, що вони відповідають актуальним критеріям вразливості.

Допомога на оренду житла

Окремо діє програма шестимісячної допомоги на оренду житла. Взяти участь у ній можуть: ВПО та повернені біженці, які мешкають у місцях тимчасового розміщення і можуть бути виселені; особи, які живуть у непридатних умовах орендованого житла.

Для участі в цій програмі потрібно мати докази здатності надалі самостійно оплачувати житло — наприклад, офіційне працевлаштування, ведення бізнесу або проходження профнавчання.

Раніше ми писали, що в Україні різко зросла зарплата.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні