На Закарпатті зафіксували незвичне природне явище

0
На Закарпатті зафіксували незвичне природне явище
Сьогодні, 18 квітня, у місті Яремче на Івано-Франківщині випав рясний град, окремі крижини сягали розміру перепелиних яєць.

Про це повідомили у Яремче.Live.

Незвичне погодне явище зафіксували місцеві мешканці після попередження про погіршення метеоумов.

Як інформує Укргідрометцентр, до кінця доби та в ніч на 19 квітня в області очікуються грози, сильні пориви вітру до 15–20 м/с та можливий град діаметром 6–19 мм. Через це в регіоні оголошено перший (жовтий) рівень метеонебезпеки.

Синоптики закликають жителів бути обережними, уникати перебування на відкритому повітрі під час негоди та слідкувати за подальшими попередженнями.



Раніше ми писали про те, що у Луцьку зафікусували аномалію.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні