На заході України в колодязі знайшли тіло чоловіка

0
У Чернівцях рятувальники витягли тіло загиблого чоловіка з колодязя. Трагічний випадок стався 15 квітня.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Чернівецькій області.

До Служби порятунку звернулися правоохоронці з інформацією, що на території міста у колодязі виявлено тіло невідомого. На місце події прибули фахівці з Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

За допомогою спеціальної драбини рятувальники спустилися донизу та підняли тіло на поверхню. Чоловік вже не подавав ознак життя. Його передали поліції для встановлення особи та з’ясування обставин загибелі.

Наразі триває слідство.



Раніше ми писали про те, на заході України жінка викинула у криницю новонароджену дитину.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні