В Україні агент рф виготовляв вибухівку для терактів: що його чекає

0
В Україні агент рф виготовляв вибухівку для терактів: що його чекає
В Одесі затримали російського агента, який виготовляв вибухівку для терактів в Україні.

Про це повідомляє СБУ.

Чоловік, 44-річний рецидивіст з Дніпропетровщини, працював на ФСБ і виготовляв саморобні вибухові пристрої для здійснення атак на території України.

Один з пристроїв був використаний у теракті проти правоохоронців у Біляївці в березні цього року. Після вибуху агент змінив місце проживання та номер телефону, щоб уникнути затримання. Однак співробітники СБУ встановили його місцеперебування та затримали.

Під час обшуку в орендованій квартирі було знайдено ще одну вибухівку, готову до використання. Чоловіку висунуто підозру за терористичний акт, йому загрожує довічне ув'язнення.



Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні