Лукашенко зробив заяву про «козирі» на руках

0
Лукашенко зробив заяву про «козирі» на руках
У США немає чіткого плану щодо врегулювання війни в Україні, а у Кремля на руках "великі козирі".

Про це під час візиту до РФ заявив самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, пише УНІАН.

"Абсолютно точно можу сказати, що в американців немає жодного плану щодо конфлікту в Україні. Абсолютно немає. Може, загальні риси <є> зупинити війну, інше. Вони що роблять? Вони зондують ґрунт: а що ці хочуть, а що ці?" - сказав він.

Лукашенко також торкнувся питання наявності "карт" на руках у сторін. На його думку, Росія володіє "великими козирями", оскільки на фронті у неї нібито все добре, і економіка працює.

Білоруський диктатор вважає, що українці погодилися на 30-денне перемир'я, розраховуючи, що Росія точно відмовиться, і це дасть "козирі" вже Києву.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні