У житловому будинку вибухнув газовий котел, є поранені

0
У житловому будинку вибухнув газовий котел, є поранені
15 лютого близько 19:12 в селі Рясне-Руське на Львівщині стався вибух газового котла у двоповерховому житловому будинку.

Про це повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.

У результаті інциденту опіки отримали двоє осіб — 57-річний чоловік і 52-річна жінка. Обох постраждалих з опіками середньої тяжкості госпіталізували до медичного закладу у Львові.

При цьому зазначено, що вибух не спричинив руйнувань несучих конструкцій будинку, хоча було пошкоджено металопластикове вікно на кухні. Подачу газу до оселі тимчасово припинили для запобігання можливим аваріям.







Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні