Чому українці вірять російській пропаганді: названо п'ять причин

0
Чому українці вірять російській пропаганді: названо п'ять причин
Частина українців повірили міфам російської пропаганди про відновлення СРСР, де всім було добре жити, а кілограм вареної ковбаси коштував 2 крб 20 копійок. Однак лише цими причинами відмова від української незалежності на користь Росії не вичерпується.

Про це в інтерв’ю Телеграфу розповів український історик, педагог і блогер Віталій Дрібниця.

Він пояснив, чим ще пояснюється перехід частини українців на бік ворога.

– Будь-яке явище, особливо суспільне, історичне, має багато причин. Це і близькість до кордону і певні історичні традиції та недовге існування української державності. Одне покоління. Цього мало для того, щоб розвінчати російські міфи й повірити у власні міфи, які нас об'єднують, – каже історик.

Ще одним із чинників він назвав тугу за "совком".

– А оскільки його нема (українці ж це розуміють), то для частини громадян саме Росія є віртуальним образом того Радянського Союзу. Бажаючи повернутися в Радянський Союз, насправді, вони повертаються в сучасну Росію, яка зовсім не Радянський Союз. Але у них таке уявлення, що Росія – це якийсь Радянський Союз, де в молодості все було добре і ковбаса по 2,20, – додає блогер.

Плюс він не знімає з рахунку шалену антиукраїнську, українофобську пропаганду, нав'язування свого "руского міра".

– Туди вкладали величезні гроші. І це ж не тільки антиукраїнська пропаганда була, а ще й антинатовська, антиєвропейська, антицивілізаційна, – підсумовує Віталій Дрібниця.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні