На Волині водій вигнав з автобуса трьох учасників бойових дій

43
На Волині водій вигнав з автобуса трьох учасників бойових дій
Водій рейсового автобуса «Луцьк – Камінь-Каширський» відмовився взяти учасників бойових дій.

Про неприємну ситуацію розповів у фейсбуці Іван Мазурик.

Днями у Маневичах з учасником бойових дій стався прикрий інцидент: мало того, що на автостанції йому та двом його побратимам відмовилися продати квиток, то ще й водій автобуса не захотів їх везти, відправивши на наступний автобус.

«Вчора сталась така проблема: підійшовши на автостанцію в Маневичах взяти білет на цей рейс, мені як учаснику бойових дій відмовили і ще двом моїм побратимам. Підійшовши до водія водій нас зовсім вигнав з автобуса, відповівши що через 10 хв буде інший автобус: ідіть на той, а я вас не візьму. І це вже не перший такий випадок. Поширте, будь-ласка. Зробімо цей рейс більш відомий», – йдеться в дописі.

Зі слів чоловіка, це вже не перший подібний випадок.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-23

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Проблема в тому, що держава надала право безкоштовного проїзду громадянам з посвідченням УБД. Це не означає що вони їдуть безкоштовно, держава забов'язалась відшкодовувати проїїзд громадян з УБД, але вона цього не робить. Автобус треба заправляти, ркмонтувати, зарплату волію, і якщо держава не буде виконувати свої забов'язання то буде дурдом
Відповісти
Солдати ризикують життям,більшу частину своїх коштів витрачають на себе,щоб воювати і вижити.
Схожі ситуації?То може варто водіям подібним з помінятись з хлопцями місцями?
Відповісти
Однозначно водій на службу в ЗСУ.
Відповісти
що ти виправдовуєшся,ці пільги вони заслужили,ризикуючи життям і здоровям,а ти тут дичину несеш,нехай водії добиваються компенсації,в той час як хлопці воювали ,ви в тилу гроші заробляли і біля своїх рідних були ,досить скиглити, таких водії гнати мітлою ,як мінімум.
Відповісти
А якби і просто провіз безкоштовно навіть якщо стоячи то ,що збіднів чи корона впала з голоби, ці маршрутчики бидляцтво,інколи й передачу не хочуть передати,гниди , ганьба таким громадянам обміняти їх нафік на якогось прлоненого нашого воїна.
Відповісти
Вони тоже заробляли
Відповісти
Про що ви? Чому це має цікавити тих хто життя своє віддає ? Дурдом уже давно! Цей "маршуточний непотріб" (водії я маю на увазі, не всі, але більшість) давно просяться, але час і до них дійде!
Відповісти
Проблема з головою у водія.
Відповісти
Із совістю теж .Бо якби не воїни,їхня жертовність і героїзм - не відомо де б ми були....
Відповісти
Проблема з головою у водія.
Відповісти
Проблема з головою!!!
Відповісти
Твоя компесація виражається у можливості працювати, по тобі не стріляють, в тебе техніка не горить, в інший час ці аргументи пройшли б, а так сціпи зуби і мовчи
Відповісти
Як перевізник повністю з вами погоджусь !!! Нарешті хоч хтось це сказав
Відповісти
Як оце: "держава не компенсує" - виправдовує потенційне "за копійку вдавлюсь"? Зараз війна і багато втрачають майже всі. Не подобається контракт з державою - розривай, не вози людей. Та думаю "за копійку на мороз дітей" нікуди не зникне виконуй держава чи ні свої обовязки по компенсації.
Відповісти
Якби не Воїни ЗСУ , то не було б ні автобуса, ні держави ...
Відповісти
Я не дивуюсь, я інвалід війни і точно знаю - з пільг працює тільки комуналка і транспортні перевезення, усе, більше нічого
Відповісти
Я знаю, що деякі хлопці , вже встидаються це посвідчення показувати
Відповісти
в шию гнати таких водіїв,нехай поміняється роботою з ними
Відповісти
Не знаю, за цих хлопців, але майже всі сміттярі мають убд, відбухавши в Краматорську по місяцю, і своїми пільгами користуються вправно, а як воювати, то вони знайшли заняття, школи охороняють)) і їх десятки тисяч, держава компенсує за таких, а коли доходить справа до справжніх військових, то гроші кінчились. Тому сміттярям убд треба анулювати...
Відповісти
Отправить водилу за льготами на фронт
Відповісти
Потрібно карати ВЛАСНИКА який відповідальний за якість надання послуг. Наказати одного двох і все буде по закону. Депутати вперед.
Відповісти
Таких водіїв потрібно забирати до війська і на передову після навчання, щоб відчув що вони пережили на війні.
Відповісти
Ціх когутів поміняти місцями з хлопцями ,а потім подивитись на ціх козлів

Відповісти
Це ще тільки початок такого ставлення до військових, далі буде ще гірше ставлення а потім хлопці і мовчатимуть що воювали щоб не викликати ще більшої зневаги в свою адресу. Прикро, але це реалії сьогодення.
Відповісти
Що ти мелеш, з глузду зїхав альбо ж пяний
Відповісти
ТЦК-какашники перед мобілізацією поб'ють , потім ось такі воділи ноги об тебе витирають! А держава стоїть в стороні , хрипить відосиками! До яких пір буде це бл***во?!!!!
Відповісти
А,що ,Ви не могли поставить те чмо на своє місце?
Відповісти
Всі такі розумні лаяти водія. Він надає послуги, він працює, і він не зобов'язаний іти під кулі. Посадовці взяли на себе зобов'язання компенсувати кошти потрачені на безкоштовне перевезення колишніх або відпускних солдафонів. З чого їм жити? Вбити транспорт залишивши його без своєчасного ремонту? Панове, не треба на простих людях злість зганяти. Винна постсавєцька влада
Відповісти
Не збіднів би якби провіз дві людини,
Відповісти
Я не одноразово була свідком їхавши з кінцевої, як водій відмовляв пільговикам брехавши що в нього вже є троє пільговиків. Але жодного пільговика не було. Тому не потрібно їх виправдовувати. Таке враження, що одні кончені працюють водіями в маршрутках.
Відповісти
А совість люцька тиж таке саме лайно.
Відповісти
Цього клятого водія, завтра на фронт і на передок, нехай воно по воює і тоді побачимо, що воно заспіває!!!!! Таких горе видів на фронт і відразу без підготовки!!!!! Це не людини, це тварина!!!!!
Відповісти
Відповісти
Більшість перевізників як були бидлом так і лишились ((
Відповісти
На передову водіїв.....
Відповісти
Водій повівся не коректно,я згідний! Але... В автобусі більше не було пасажирів?? Скинулись на проїзд??? Ні!? То навіщо берете право оскаржувати водія? Я інвалід,мене ніхто не везе,хоча я теж маю на це право
Відповісти
На окопи його за неповагу до військових хай попробуйте що це так як мий Братик там терпить майже 2роки и вони всі хворі потрібно їм пидликуватися А його на замину
Відповісти
Перше питання: військові-солдати чи тцк-кашники?
Друге, не взяв в автобус(суттєва різниця з "вигнав" як написано в заголовку) бо не було фізично місць сидячих стоячих? Чи справді зажлобився втратити прибуток розраховуючи взяти когось замість пільговиків? Може бути і так і так, інформації замало. Тим що воюють шана безумовно.
Відповісти
Суку на Донбас відправить хай попробує як захищають нашу державу і якою ціною
Відповісти
Проблема в тому, що люди загубили страх, совість і думають про гроші , якби ці воїни не захищали, то орки були би в його місті і зарплати чи заправки не треба було би.
Відповісти
Перед тим як засуджувати водія, не знаючи всієї правди, трішки подумайте: чому трьом війсськовим відмовились продати білети ? І цих самих хлопців водій не захотів везти ? Може вагома причина ? Щось у статті немає жодного слова про те ЧОМУ не продали квитки і не взяли а маршрутку ?
Відповісти