Командир роти звернувся до українців, які бояться йти на війну

14
Командир роти звернувся до українців, які бояться йти на війну
Український військовий звернувся до українців, які бояться йти до війська. На його думку, передовсім слід зрозуміти, що немає альтернативи.

Про це сказав командир роти 3 ОШБр Антон Радько з позивним "ТОХА", пише ТСН.

"Не можна заховатись, не можна пересидіти. Якщо ми не будемо боротись, ми не будемо воювати, то нас просто знищать, от і все", – наголосив він.

Редько вважає, що це просто треба прийняти. Безумовно, додає воїн, усім страшно.

"Це нормально, це ж інстинкт самозбереження. Але просто цей страх треба використовувати, як зброю, тобто бути постійно сконцентрованим, тренуватись, розвиватись. Страх буде допомагати", – переконаний він.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-24

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Как можно заставить человека идти на убой!!!! Начните с себе : депутаты , гос.сдужащие , налоговики, погранцы на запад.граниуы, силовики, полицейские !!! Что вы забираете на убой простых ребят!!! На водоканале некому работать , всех мужчин забрали!!! Лучший друг Зеленского - Кошевой пусть тоже идёт!!!!
Відповісти
Так не хер горло рвать за зеленського и его банду в 2019
Відповісти
Ти що дебіл? Це що Зеленський розв'язав війну?
Відповісти
Проблема в тому що в першу чергу пограбують, згвалтують і вб'ють не тих кого ви перерахували а ваших близьких....
Відповісти
Ти хуйня кацапська сциклива, не хочеш захищати Україну, то пиздуй в рашку, провокатор ебаний
Відповісти
З окопу пишеш довбень? Піди скажи це лисому з кварталу в очі, якщо не ссикун
Відповісти
Щось третя штурмова не своїм ділом займається. Про їхні здобутки нуль інформації, а такий піар від влади получаєте.
Відповісти
Звісно тобі (потвора) у Лембіргу (зараз Львів) гарно видно хто чим займається.
Цікаво -коли бурят тебе мати буде після того как пограбує і перед тим щоб на згадку голові відрізати ти таким же розумним будеш....
Відповісти
Шодо прсту више це стосувалась Вадима
Відповісти
Пропаганда в дії
Відповісти
Так відправте цього героя в окоп,бо він тільки вміє посилати хлопців на смерть та теліпатм язиком
Відповісти
Як патріотично! Чувак сліпий і видно,що дуже хворий. За останніх два роки бариги піднялись на мільярди. І цей чувак хоче,щоб народ із криком УРА ішов в бій за сучих зелених?
Відповісти
Як патріотично! Чувак сліпий і видно,що дуже хворий. За останніх два роки бариги піднялись на мільярди. І цей чувак хоче,щоб народ із криком УРА ішов в бій за сучих зелених?
Відповісти
Кому тренуватись? 50+. Це більша половина мобілізованих.
Відповісти