Топ-3 найкращих ігрових гарнітур українського ринку*

0
8
Топ-3 найкращих ігрових гарнітур українського ринку*
Для геймера з п’яти органів чуття людини важливо використовувати всі доступні. І звукові відводиться далеко не остання роль. Від нього залежить, наскільки повно ви будете занурені в ігровий процес, чи зможете відрізняти фонові шуми від кроків суперника, чи зручно буде спілкуватися з соратниками по команді.

Сучасний ринок пропонує безліч моделей ігрових гарнітур — від бюджетних до досить дорогих. Важливо, щоб геймерські навушники задовольняли всі ігрові потреби, такі як: комфортна посадка, якісне звучання, здатність співпрацювати з потрібними пристроями тощо.

Пропонуємо розглянути ТОП-3 геймерських гарнітур, кожна з яких має певний набір переваг та унікальних фішок.

SteelSeries Arctis 7P



Ці навушники вміють працювати практично з усіма існуючими системами — від комп’ютера до ігрових консолей і навіть Android-гаджетів.

Але головною характеристикою цієї універсальної гарнітури слід вважати звук преміальної якості. Маючи сучасний привабливий дизайн, Arctis 7P пропонує бездротове USB-з’єднання на стандартній частоті 2,4 ГГц, чого достатньо для передачі звуку без затримок.

Можна використовувати адаптер USB-A чи донгл USB-C, забезпечуючи підтримку будь-яких ігрових систем, включно з Nintendo Switch і PS5.

Навушники дуже зручні у використанні, мають м’яке та еластичне оголів’я, яке легко підлаштувати до розміру голови. Мікрофон має чисте звучання, а батарея забезпечує роботу гарнітури протягом доби. Додайте до цього велику кількість налаштувань і ви зрозумієте, чому саме ці геймерські навушники є лідером нашого рейтингу.

Razer Blackshark V2



Для цього відомого бренду це, мабуть, найкраща на сьогодні модель. Оскільки це дротовий варіант навушників, якість звучання в них на високому рівні. Гарнітура має кілька цікавих профілів THX. Хоча далеко не всі ігри мають підтримку ТНХ, але, наприклад, в Apex Legends такі оптимізовані профілі забезпечать справжній об’ємний звук.

Маючи досить компактні габарити, Blackshark V2, на відміну від багатьох аналогів, є транспортабельною гарнітурою, що, безумовно, сподобається кіберспортсменам. Але комфортне налаштування навушників із цієї ж причини — завдання не з легких. До того ж з використанням фірмового ПО можуть виникнути труднощі.

У будь-якому разі гарнітура Blackshark V2, що коштує менше ніж $100, — це чудова інвестиція для геймерів.

Sony Inzone H9



Ігрові навушники Inzone H9 від Sony виконані в стилістиці PS5, хоча підтримують роботу з ПК, пристроями на iOS та Android. Орієнтація на PS5 не випадкова, звісно, і в цьому випадку можна покладатися на суперсучасні аудіотехнології Tempest 3D.

Хоча й для користувачів ПК гарнітура буде привабливою, оскільки надає можливість насолоджуватись об’ємним звуком завдяки використанню 3D-технології Inzone H9.

Гарнітура коштує близько $300. Геймери мають можливість грати й одночасно користуватися Discord, тобто спілкуватися з іншими гравцями. Слід назвати й деякі недоліки моделі. Наприклад, це досить великі амбушури та незручна програма для ПК.

Усі ці моделі геймерських гарнітур можна придбати в інтернет-магазині Allo.ua, як й інші ігрові аксесуари.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
8

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Щоб переглянути додані коментарі до даного матеріалу потрібно оплатити ваш профіль.
Перейти до оплати

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні