--> Солдат кинув гранату у приміщення з офіцерами | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Солдат кинув гранату у приміщення з офіцерами

20
Солдат кинув гранату у приміщення з офіцерами
У Дніпрі арештували солдата, котрий кинув гранату у приміщення з офіцерами. Про це повідомляє 368.media з посиланням на кримінальну справу про погрозу або насильство щодо начальника.

Чоловіка мобілізували на посаду стрільця-помічника гранатометника стрілецького батальйону. Наприкінці квітня він був невдоволений виконанням обов’язків своїми начальниками в частині матеріального забезпечення. Він кинув гранату «Ф-1» в приміщенні, де перебували два молодших лейтенанти та старший сержант (заступник командира роти з матеріального забезпечення).

Індустріальний райсуд Дніпра арештував солдата строком на два місяці.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
30

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Можна було не так відкрито своїх тарганів давити..
Відповісти
Красава
Відповісти
Як жаль що гадів типу тебе є багато,з такими жити то важко.
Відповісти
Так? А далі що? Може це була не бойова граната...
Відповісти
Мабуть добре допекли.влни чекали що він з тортиком прийде
Відповісти
ДЕЯКІ ОФІЦЕРИ ВЗАГАЛІ НЕ ЗАСЛУГОВУЮТЬ ЇМИ БУТИ
Відповісти
Там, охфіцери, быдло, чмошники та алкашня, я сам в запасі а ле на це гівно, що зеля називає військовий стан не видусь, хай жиди, з жидами труть, а простым людям, там нєхуй, робити. P. S. Підар зеля вже 3 день а Європі після кримльовського ХАЙПА.
Відповісти
А дальше? Хтось помер чи поранений? Що з тим солдатом? Де "кульмінація"?????
Відповісти
Все правильно, побільше б таких кидоків - порядок би був в цій державі нарешті
Відповісти
Хіба щось дивне. Це просто початок. Клоуновські посіпаки обжимають наших бійців просто на передовій. Дуже багато спілкуюся з ними. Ганата це для сопляків. Для мафії прилетить і приїде,але після війни. Мало не здаватиметься. І за яйця і за яблука, і за все,про що мовчок. Хлопці ,як один,за правду.
Відповісти
солдату героя треба дати !!
Відповісти
Догралися,офіцерйо сране,думають все можно.
Відповісти
Розумно, я б і в мерію кинув, та і не в одну, головне щоб було що кидати, бо тієї нечисті вже стільки наплодилося що інакше я бачу їх не відігнати від корита...
А там побачимо, може і на поховання сходжу і всіх хто прийшов перестріляю, тоді точно в моєму містечку порядок буде і всі знатимуть цьому ціну....
Відповісти
Жалко солдата. Довели суки. Если и дальше будет такое отношение к солдатам, такие случаи будут довольно частыми.
Відповісти
Красава. Все правильно зробив. Ці "офіцери" скільки вже обичних солдатів "всрали" на фронті своїми злочинними, самогубчими наказами і ніякої відповідальності за це не несуть...
Відповісти
Школа,що військова поліція не займається взагалі випалками,коли старші по званію знущаються над солдатами,жорстоко і все знімають на відео і управи немає!!!!У мого чоловіка навіть автомат забрали ,щоб гляди не зробив,що...А коли я подзвонила командиру,которий привязував хлопців до стільця і знущався до тих пір поки гроші йому не переведуть і сказала що я звоню на гарячу лінію і т.д.
То він сксзал я лично приїду до тебе додому і пі..пі..з кучу гадості яку він заподіє мені і ніхто мені не допоможе...
Школа що багато таких уродов котрі плямують ЗСУ.
І шкода хлопця Довели 100%!!!!!!
І він доречі теж кидав гранату в дім,взяв автомат і каже іди в дім,бо тут порішу і закопаю у дворі(чоловік відмовився гроші давати йому)Він пішов,А той кинув гранату...Дякувати Богу,що живий .
Но йому з рук це не зійде,є і відео знущань і записи,він у хлопців позабирав телефони і скикув до заводських,видаливши,но Гугл хмара ....все зберегла!
Це я до того,що навіть після розповіді чоловіка свого,не могла повірити що таке твориться...Як би не побачила ці відео((
Відповісти
Правильно зробив! Без причин, не кинув би!
А якщо причин немаэ.....! То думайте барани! Кого ви берете до армii!!!!
Відповісти
Правильно зробив! Без причин, не кинув би!
А якщо причин немаэ.....! То думайте барани! Кого ви берете до армii!!!!
Відповісти
Правильно зробив! Без причин, не кинув би!
А якщо причин немаэ.....! То думайте барани! Кого ви берете до армii!!!!
Відповісти
❗Після війни ще не таке буде з продажною владою.
Молодець????
Бо командирів совкових у вдосталь,які думають тільки про нагороди і наживу...
Навіть, у військоматі при огляді до цивільних відносяться як до худоби.
А потім кажуть ЧОМУ НЕ МАЄ людей ,які хочуть воювати
Відповісти