Баварія вп’яте поспіль перемогла Барселону в матчі Ліги чемпіонів

0
Баварія з рахунком 2:0 на своєму полі переграла Барселону у поєдинку другого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Про це пише НВ.

Гості виглядали гостріше протягом першої півгодини гри, та могли відкрити рахунок на 18-й хвилині, але колишня зірка господарів Роберт Левандовськи пробив над поперечиною.

Пізніше поляк втратив ще один момент, коли його удар парирував Ноєр, а потім Рафінья потужно пробив поруч зі стійкою.
Тим більш нелогічним виявився гол Ернандеса на 50-й хвилині після подачі кутового — це воротар Барселони тер Штеген помилився на виході.

А трохи згодом Баварія забила вдруге, коли Сане легко втік на побачення з тим же тер Штегеном і без проблем його переграв.

По завершенні години гри із гаком Барселона ледь не скоротила відставання, але Педрі пробив у стійку, вискочивши на побачення з Ноєром.

Пізніше Барселона створила ще як мінімум один момент для того, щоб забити, але все ж таки програла Баварії вп’яте поспіль.

Баварія — Барселона 2:0

Голи: Ернандес, 50, Сане, 54