Коли росіяни перестануть випускати ракети по Україні

0
Коли росіяни перестануть випускати ракети по Україні
Наразі є тенденція, що росіяни випускають по Україні ракети великої дальності з паузами в 3-4 дні, а іноді навіть тиждень. Утім, прифронтові міста потерпають від обстрілів військ рф значно частіше, адже це російська тактика терору цивільного населення, пише ТСН.

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко повідомляє, що щойно ЗСУ вдасться відсунути окупаційні сили, обстріли населених пунктів, які розташовані в зоні ураження ствольної та реактивної артилерії, припиняться.

«Чим інтенсивніше ЗСУ будуть йти у контрнаступ та звільняти все більше територій, тим рідше будуть відбуватися ці обстріли. Ми будемо гнати росіян з нашої території, і у них не буде можливості завдавати ударів зі ствольної та реактивної артилерії по наших містах», - зазначив Коваленко.

Наразі ж інтенсивність ударів по прифронтових містах (Харків, Миколаїв, Дніпро, Слов'янськ, Бахмут та інші), за словами Коваленка, залежить від відстані до лінії фронту. Так, якщо населені пункти розташовані в зоні ураження ствольної та реактивної артилерії, російські окупанти будуть їх обстрілювати 24/7.

«Тому що це їхня тактика терору цивільного населення. Терор цивільного населення – це невіддільна складова російських методів ведення війни», – сказав Коваленко.

Водночас, визволення правого берега Дніпра у Херсонській області значно зменшить ймовірність нанесення ракетних ударів по Миколаєву, а звільнення селища Козача Лопань та інших населених пунктів на північ та північний схід від Харкова забезпечать зменшення кількості обстрілів міста.

«Зараз росіяни навіть використовують для ударів переважно перероблені ЗРК С-300. Це багато про що свідчить. Їм не вистачає такої високоточної зброї. Вона дуже-дуже дефіцитна», – пояснив він.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні