Чому на Волині вже 4 доби не було повітряних тривог

13
Чому на Волині вже 4 доби не було повітряних тривог
На Волині, РІвненщині та по всій Західній України вже понад 4 доби не було масових повітряних тривог, пише Рівненська Правда.

Низка факторів, що стали цьому причиною

Настала чергова пауза з підвозом БК, така динаміка відзначається вже не вперше.

На сьогоднішній день тилові міста окупанти можуть обстрілювати за допомогою ракет авіаційного базування, або сухопутних ПУ та морського базування. Але і з усім цим у них є проблеми.

Є підстави вважати, що найближчим часом через дефіцит ракетної зброї вони перейдуть на використання виключно авіаційних Х-31, Х-59 тощо.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Instagram
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Скучили за "гуділками"?
Відповісти
П-люку що пише про тривоги каструвати треба, науй таке писати, нема тривоги, то нема, наввщо це знати ворогам?
Відповісти
захід України
Відповісти
Як можна писати таку хірню?! Ви заскучили?
Відповісти
Навіщо писати таку хірню?! Заскучили? Йдіть на передову.
Відповісти
Автор ще та мразота , певно родичі Ті мошонки (не Юлі ) і агент кремля .. цієї ночі вашими молитвами вже було на Львівщині...
На кого суки працюєте і за чиї вонючі срібники ???
Відповісти
Помітив, як тільки пишуть на таку тему новини що не було тривог, то їх урубають завжди наступного дня у проміжку часу 4:30-5:00. Краще не каркайте.
Відповісти
Дійсно, якого милого таке писати?
"Не було тривог, так тримайте, тіштесь!!!"- сказала сьогодні раша.
Відповісти
В москалів ракет забракло?!
Та вони тільки вистріляли по нашій території мабуть то,що ми їм віддали у 94 році.Не розказуйте казок,бо і так важко жити.
Відповісти
Хто засумував за сиренами, допросилися.
Відповісти
Хто засумував за сиренами, допросилися.
Відповісти
Нє ну не дибіли таке писати? Вам мало сирен?
Відповісти
От уроди ... є тривоги - погано, немає тривоги теж погано. От уроды...
Відповісти